• Sensorais Gaismas Galds - Kubs

  Lai izpētītu dažādus šķidrus vai cietus materiālus, piemēram, smiltis, mālu, rotaļu mīklu, miltus, želeju, putas, kaltētus makaronus vai rīsus!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: TickiT
  Kods: 75544
  Cena:
  139.00

  Apraksts
  Sensorā gaismas kaste, galds, kubs (Sensory Mood) aicina veikt atklājumus un rada vilinošu zonu mācībām rotaļām un maņu izpētei.

  Izturīgais, bet vieglais dizains ir skaists un praktisks: viegli pārvietojams no vienas vietas uz citu, ātri un viegli tīrāms un ideāli piemērots individuālam darbam vai nelielai grupai. Nodrošinot maigu krāsainu vai baltu gaismu, kas tiek regulēta ar tālvadības pulti, atklāšanas zonu var izmantot priekšmetu šķirošanai un kārtošanai, dažādu materiālu un vielu (šķidruma, smiltis, želeja, putas) izpētei, un tas ir ideāls pamats iedomātās mazās pasaules rotaļu aktivitātēm.

  Visām TickiT sensorajām garastāvokļa gaismām ir A+ enerģijas pakāpe, un tās ir ūdensizturīgas ar IP65. Tajās ietilpst universāls strāvas adapteris (saderīgs ar Apvienotās Karalistes/ES/ASV/AU) ar zemsprieguma tīkla barošanas avotu. 8 stundu uzlādes cikls nodrošinās vidēji 5-10 stundas gaismas (atkarībā no programmas iestatījuma). Galdam ir pievienota informācijas lapa 8 valodās.
  Rotaļu piederumi neietilpst Sensorā gaismas galda komplektā.

  Atbalsta šādas mācību jomas
  • Personības attīstība – sensorā
  • Izpratne par pasauli – gaisma un krāsa
  • Izpratne par pasauli – izpēte
  • Izpratne par pasauli – vērošana
  • Personības attīstība – spēle uz sadarbību
  • Veicinošā vide – praktiskie resursi

  Kopējais izmērs: 40 x 40 x 40 cm. Aktivitāšu laukums: 34 x 34 x 20 cm.
  Ieteicamais vecums: piemērots lietošanai bērniem pieaugušo uzraudzībā.
   
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info