Sīkdatņu (cookies) izmantošanas politika

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei
atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Šajā politikā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana šādās mājaslapās:
 ekobebe.lv un ekobebe.eu
kā arī SIA Tulpan interneta resursos, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu. Sīkdatnes palīdz uzlabot mājaslapu un nodrošināt labāku unpersonalizētāku pakalpojumu sniegšanu.

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām. Tiek izmantotas šādas sīkdatnes:
Facebook sīkdatnes: Facebook pixel rīks, kas uzstādīts šajā mājaslapā, attiecas tieši uz tiem mājaslapas apmeklētājiem, kas lieto arī Facebook pakalpojumus, jo šīs sīkdatnes nodrošina Facebook tīklā redzamo reklāmu un satura pielāgošanu atbilstoši ierīces un interneta pārlūka lietotāja interesēm. Atteikties no Facebook sīkdatnēm un iegūt sīkāku informāciju par tām iespējams šeit: https://www.facebook.com/ads/settings.

Google Analytics: Google Analytics sīkdatnes, kas tiek izmantotas šajā mājaslapā, ļauj mājaslapas uzturētājam iegūt informāciju par vietnes izmantošanu un apmeklējumiem, lai būtu iespējams analizēt lietotāju paradumus un mājaslapas trūkumus. Jūsu apmeklējuma laikā tiek iegūta IP adrese un anonīma informācija par Jūsu veiktajām darbībām mājaslapā – pirms šīs informācijas nosūtīšanas Google, Jūsu IP adrese tiek anonimizēta. Instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on rīku, iespējams no šīm sīkdatnēm atteikties un to iespējams izdarīt šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
iii Google Adwords: Google Adwords sīkdatnes, kas tiek izmantotas šajā mājaslapā, nodrošina atkārtotā mārketinga jeb remārketinga funkcijas, kas ļauj mums atgādināt saviem apmeklētājiem par lietām (pakalpojumiem vai precēm), kas radījušas viņiem interesi. Tas nozīmē, ka piekrītot Adwords sīkdatņu lietošanai, Jūs trešo personu vietnēs un Google reklāmas tīklā redzēsiet uz Jūsu interesēm balstītas reklāmas no mūsu mājaslapas. Sīkāku informāciju par to, kā atteikties no konkrētām reklāmām vai visām AdWords reklāmām, Jūs varat atrast šeit: https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=lv
Vispārējie sīkdatņu lietošanas mērķi ir šādi:
1) Tehniskās sīkdatnes ir izstrādātas mājaslapas kvalitatīvai funkcionēšanai un lietotāju ērtībām, lai Jūs varētu pieslēgties savam kontam un mājaslapas darbība notiktu bez sarežģījumiem.
2) Funkcionālās sīkdatnes ir izstrādātas, lai padarītu mājaslapas apmeklēšanu lietotājiem ērtāku – piemēram, atceroties Jums vēlamo mājaslapas valodu, interesējošos pakalpojumus vai preces un citas lietas, kas padara mājaslapas lietošanu ātrāku un ilgtermiņā ērtāku.
3) Analītiskās sīkdatnes ir izstrādātas, lai mēs gūtu priekšstatu par savu apmeklētāju aktivitātēm mūsu mājaslapā, kas ļauj mums uzzināt vietnes plusus un mīnusus, kā arī to, ko nepieciešams mainīt mājaslapas saturā vai tehniskajos risinājumos.
4) Analītiskās sīkdatnes ļauj ievākt informāciju par Jūsu izmantoto interneta pārlūku, klikšķu skaitu mājaslapā, mājaslapu, no kuras esat pārnācis uz mūsu mājaslapu, ievadītos atslēgas vārdus un datumu un laiku, kad tas veikts. Iegūtā informācija ir pilnīgi anonīma un netiek saistīta ar konkrētu cilvēku. Informācija tiek izmantota tirgus izpētei, mājaslapas uzlabošanai, kampaņu plānošanai un lietotāju rīcības analizēšanai.
5) Reklāmas sīkdatnes ir izstrādātas, lai Jūs saņemtu personalizētas reklāmas mūsu mājaslapā un citās vietnēs. Reklāmas jeb komerciālās sīkdatnes nodrošina to, ka Jūs interneta vidē saņemat piedāvājumus, kas ir balstīti uz Jūsu interesēm un veiktajām aktivitātēm.

Iegūtos datus izmanto mūsu mājaslapas uzturētājs un Google, kas iegūst anonīmus datus un tie netiek sasaistīti ne ar konkrētu personu, ne ar konkrētu IP adresi. Google Analytics datu drošību apliecina ISO 27001 sertifikāts un ASV un ES privātuma vairoga regulējums. Sīkāk par to var lasīt šeit: https://support.google.com/analytics/topic/2919631

Ja vēlaties izdzēst visus datorā jau saglabātos sīkdatnes vai pārtraukt sīkdatnes, kuri seko jūsu darbības veidiem mājaslapā, jūs to varat izdarīt, dzēšot esošās sīkdatnes un / vai mainot pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes (process, kā tas tiek darīts, atšķiras no pārlūka uz pārlūku).
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par to, kā to izdarīt, apmeklējiet mājaslapu
www.allaboutcookies.org.

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu īpašnieku SIA „Tulpan”, vienotais reģistrācijas Nr. 50003641281, juridiskā adrese: Strautu iela 11, Aizpute, LV - 3456, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu interneta tirdzniecības vietnēs. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu interneta tirdzniecības vietnēs.
1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod eko apģērbus, eko rotaļlietas un eko ikdienas preces u.t.t (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).
2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu. Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz info@ekobebe.lv. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot VAS Latvijas pasts un SIA „Omniva” (turpmāk pasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar pasta noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pēc rēķina saņemšanas un pirms Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.
4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, tikai komplektēšanu svētdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00, sestdienās - komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu (tas var iekrist arī spama kastītē), tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.
5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums, iepakojums un citi būtiski parametri).
6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Pasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu info@ekobebe.lv. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.
7.4. Pircējam ir pienākums saglabāt gan pasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.
7.5. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv
7.6. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām  Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas.
8. Patērētājs sedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad Pārdevējs ir piekritis segt šīs izmaksas.
8. Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 4(sešas) darba dienas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pasta darbības kavējumiem un Preces pieejamības noliktavā šajā gadījumā pārdevējs sazinās ar pircēju un vienojas.
9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).
10. Apmaksu par Preci Pircējs veic ar pārskaitījumu uz SIA Tulpan konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz Pircējs.
11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.
12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Privātuma politika

SIA Tulpan ir internetveikala www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu īpašnieks. Sabiedrības vienotais reģistrācijas Nr. 50003641281, reģistrēta 2003. gada 13.  augustā, juridiskā adrese Strautu iela 11, Aizpute, LV-3456, Latvija.  SIA Tulpan
ir izstrādājusi šo Privātuma politiku, lai parādītu mūsu apņemšanos aizsargāt Jūsu personas datus.
Šajā Privātuma politikā ir izklāstīta mūsu informācijas vākšanas un izplatīšanas prakse saistībā ar tīmekļa vietni www.ekobebe.lv un www.ekobebe.lv un ekobebe mobilajām lietojumprogrammām un citiem pakalpojumiem, ko mēs nodrošinām lietotājiem (turpmāk tekstā kopā saukti “Pakalpojumi”). Mēs neizpaudīsim Jūsu personas datus citām personām, izņemot šajā Privātuma politikā minētajos gadījumos. Izmantojot pakalpojumus, jūs piekrītat tam, ka mēs saskaņā ar savu Privātuma politiku vācam un izmantojam jebkurus personas datus vai citu informāciju, ko jūs sniedzat pakalpojumu lietošanas laikā. Ja jūs nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet pakalpojumus.
Jūsu sniegto personas informāciju Latvijā mēs apstrādāsim tikai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK un citiem piemērojamajiem normatīvajiem aktiem privātuma jomā. SIA TULPAN ir reģistrēta Latvijas komercreģistrā (reģ. Nr. 50003641281), kas vienpersoniski atbild par jūsu datu aizsardzību saskaņā ar šo Privātuma politiku.
Ja jums ir jautājumi par to, kā mēs vācam, glabājam un izmantojam Jūsu personas informāciju un datus, lūdzu, sazinieties ar mums kādā no zemāk norādītajiem veidiem, lai piekļūtu Jūsu personas datiem vai tos labotu:
•    zvaniet mums Latvijā uz telefona numuru +371 29222728
•    rakstiet mums uz e-pasta adresi info@ekobebe.lv
•    rakstiet mums uz šādu pasta adresi (ar norādi “Par privātumu tiešsaistē”):
SIA TULPAN, Pasta kaste 1, Aizpute, Latvija, LV-3456
Pakalpojumu izmantošana
Jūs varat izmantot Pakalpojumus, nesniedzot personas datus vai individuāli identificējamu informāciju. Jūs varat arī iestatīt savas pārlūkprogrammas drošības iestatījumus tā, lai nepieļautu noteiktus izsekošanas vai reģistrēšanas līdzekļus. Ja tā darāt, pakalpojumi jums var būt mazāk funkcionāli.
Reizēm jūs varat izvēlēties mums sniegt personīgi identificējamu informāciju. Piemēram, Jums var būt vēlēšanās reģistrēties, izdarīt pirkumus, lasīt rakstus un aplūkot informāciju, saņemt e-pasta vēstules no mums, priekšskatīt jaunums vai piedalīties īpašās akcijās. Ja jūs reģistrējaties pakalpojumu izmantošanai vai veicat darījumus ar tīmekļa vietnes www.ekobebe.lv un www.ekobebe.eu vai SIA Tulpan mobilās lietojumprogrammas starpniecību, mēs vāksim informāciju par jūsu darījumiem un citām darbībām. Mums ir nepieciešama noteikta informācija no jums, lai pēc vajadzības reģistrētu un autentificētu jūs, apstrādātu jūsu ierakstus un maksājumus, kā arī nosūtītu jums preces.
Mūsu ievācamās informācijas veidi
Mēs varam vākt informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat mums, kā arī ziņas par atrašanās vietu un vietnes apmeklējumu datus, kā aprakstīts turpmāk.
Personīgi identificējama informācija
Lai varētu izmantot noteiktus līdzekļus, jūs var lūgt, lai sniedzat par sevi personīgi identificējamu informāciju, kas ļautu kādam tieši sazināties ar jums. Personīgi identificējama informācija ietver jūsu e-pasta adresi, vārdu, pasta adresi, telefonu numurus, piegādes un rēķinu nosūtīšanas adreses, kā arī pastāvīgu identifikatoru (piemēram, sīkfailā ietvertu klienta numuru), kas saistīts ar personīgi identificējamu informāciju, kā arī citām ziņām, ko jūs varat sniegt brīvprātīgi. Šādu jūsu sniegtu personīgi identificējamu informāciju mēs vācam, lai varētu:
•    jūs informēt par pakalpojumiem;
•    paziņot jums par precēm un pakalpojumiem ;
•    atbildēt uz jūsu informācijas pieprasījumiem;
•    apstrādāt konkursu ierakstus;
•    apstrādāt tiešsaistes pirkumus un maksājumus;
•    filtrēt mūsu piedāvātās preces un informāciju;
•    atvērt, uzturēt un administrēt lietotāju kontus.
Mēs izmantosim mūsu savākto personīgi identificējamo informāciju, lai sniegtu jums konkrētu informāciju un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt, kā arī papildu informāciju un pakalpojumus, kas varētu jūs interesēt. Sniedzot savu personīgi identificējamo informāciju, jūs apliecināt, ka pilnībā saprotat šādas informācijas vākšanu un apstrādi Latvijā un citās valstīs un piekrītat tam. Lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību, mēs īstenosim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu jūsu identitāti, piemēram, pieprasīsim paroli un lietotāja ID, pirms dosim piekļuvi jūsu datiem. Mēs cenšamies aizsargāt lietotāju personīgo informāciju un privātumu, tomēr nevaram garantēt nevienas jūsu tiešsaistē izpaustās informācijas drošību, un jūs to darāt uz savu risku.

Vietnes apmeklējumu dati

Vietnes apmeklējumu dati ir ar personas identitāti nesaistīta informācija par tīmekļa vietnes lietošanas veidu. Mēs izmantojam anonīmus datus par darbībām tiešsaistē, lai labāk saprastu, kā cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus. Šajā nolūkā mēs varam izmantot apkopotu anonīmu trafika informāciju par darbībām tiešsaistē un informāciju no trešajām personām, lai izsekotu lietošanas tendences un tā uzlabotu pakalpojumus. Mēs varam arī izmantot šo apkopoto anonīmo informāciju, lai sagatavotu pārskatus. Mēs varam vākt informāciju par:
•    datumu un laiku, kad jūs piekļūstat pakalpojumiem;
•    jūsu skatītajām lapām;
•    jūsu iegādātajām un aplūkotajām precēm;
•    saitēm, uz kurām jūs klikšķināt;
•    izmantotajiem līdzekļiem;
•    to, kā jūs nokļuvāt pie pakalpojumiem un kurp dodaties, kad beidzat tos izmantot.
Lielākā daļa vietnes apmeklējumu dati tiek vākti, izmantojot datu vākšanas rīkus, piemēram, tīmekļa bāksignālus, sīkdatnes, iegultas tīmekļa saites un citu programmatūru (turpmāk tekstā kopā saukti “Datu vākšanas rīki”). Datu vākšanas rīki parasti ir sīki datu faili vai programmatūra, kas tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu un glabājas jūsu datora vai mobilās ierīces cietajā diskā. Lielāko daļu pārlūkprogrammu un attēlošanas programmu var iestatīt tā, lai tās informētu jūs, kad tiek izmantoti datu vākšanas rīki vai kad uz jūsu datoru vai personālo sakaru ierīci tiek nosūtīta cita izsekošanas programmatūra. Tās arī piedāvā jums opciju, kas ļauj atteikties no šādiem datu vākšanas rīkiem. Tomēr atteikums atļaut datu vākšanas rīku izmantošanu dažkārt var liegt jums iespēju piekļūt noteiktiem pakalpojumu apgabaliem vai līdzekļiem vai negatīvi ietekmēt to attēlošanu vai funkcionēšanu.
Datu vākšanas rīki var saglabāt informāciju jūsu iepirkumu grozā un atļaut mums sasaistīt jūsu pakalpojumu izmantošanu ar citu informāciju par jums, tostarp jūsu personas datiem. Mēs to varam darīt, lai uzlabotu un individualizētu jūsu ērtības, izmantojot pakalpojumus, un lai palīdzētu atrisināt problēmas, ar kurām jūs varat saskarties, izmantojot pakalpojumus.
Informācijas publiskošana
Sia Tulpan bez jūsu piekrišanas neizpaudīs nekādu personīgi identificējamu informāciju trešajām personām. Izņēmums ir šādi gadījumi.
•    Jebkura persona, kas mums sniedz personīgi identificējamu informāciju, piešķir tiesības mums vai mūsu saistītajām sabiedrībām neierobežoti izmantot šo informāciju, gan lai sniegtu jums pakalpojumus, gan Sia Tulpan labā, tostarp, bet ne tikai tādiem mērķiem kā pētniecība, mārketings, satura izstrāde un potenciālo klientu piesaiste.
•    Sia Tulpan ar savākto informāciju var dalīties ar saviem darījumu partneriem. Ja dalīsimies ar informāciju par jums, mēs pieprasīsim attiecīgajām trešajām personām rīkoties ar to atbilstoši šai Privātuma politikai un neizpaust vai neizmantot jūsu personīgi identificējamo informāciju citiem mērķiem kā vien pakalpojumu sniegšanai jums vai Sia Tulpan labā. Sia Tulpan nesniedz personīgi identificējamu informāciju nesaistītām trešajām personām izmantošanai tieši uz jums vērstā mārketingā. Ar šo jūs piekrītat savas personīgi identificējamās informācijas izmantošanai nepieciešamajā apmērā.
•    Mēs savākto informāciju, arī personīgi identificējamu informāciju, varam izpaust trešajām personām likumā noteiktajos gadījumos. Piemēram, mēs varam izpaust informāciju:
o    uzraudzības iestādēm;
o    tiesībsargājošajām iestādēm pēc to oficiāla pieprasījuma;
o    grāmatvedības uzņēmumam, kas sniedz mums pakalpojumus;
Sia Tulpan neatbild par tās informācijas aizsardzību, ko jūs sniedzat citās tīmekļa vietnēs. Jums ir jāapzinās, ka tad, ja jūs brīvprātīgi izpaužat personīgi identificējamu informāciju citās lietojumprogrammās un tīmekļa vietnēs, to var savākt un izmantot citas personas un līdz ar to jums var sākt pienākt nevēlami ziņojumi.
Kaut arī mēs nodrošinām šifrēšanas tehnoloģijas un īstenojam citus pamatotus drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.
Mēs esam izveidojuši noteiktas fiziskas, tehnoloģiskas un pārvaldības procedūras, lai aizsargātu mūsu vākto personīgi identificējamo informāciju. Tomēr šīs procedūras negarantē to, ka informācija būs droša pret zādzībām vai ļaunprātīgu izmantošanu.
Ziņojumi
Sia Tulpan laiku pa laikam var sazināties ar jums par tādām tēmām kā jūsu darījumi un jūsu konta administrēšana, aktuālie projekti, īpašie piedāvājumi, preču piedāvājumi, preču testēšanas iespējas un pakalpojumu atjauninājumi, paziņojumi par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, konkursi un totalizatori, kā arī būtiski grozījumi mūsu Noteikumos un šajā Privātuma politikā. Sniedzot mums savu e-pasta adresi un/vai mobilā telefona numuru, jūs piekrītat saņemt šādus ziņojumus. Ja kādā brīdī izlemjat, ka vairs nevēlaties saņemt šādus ziņojumus, jūs varat atteikties no to saņemšanas vienā no šādiem veidiem:
•    izvēlieties saiti “atteikties” vai izpildiet atteikšanās instrukcijas, kas var būt ietvertas šādā ziņojumā;
•    konkrētā gadījumā atgriezieties tīmekļa lapā (-ās) vai pakalpojumā, kur jūs sākotnēji reģistrējāt sev vēlamās priekšrocības, un izpildiet atteikšanās instrukcijas.
•    rakstiet mums uz e-pasta adresi info@ekobebe.lv. Norādiet savu vārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, kā arī specifisku būtisku informāciju par konkrēto pakalpojumu, ko vairs nevēlaties saņemt.
Lūdzu, ievērojiet: ja atsakāties no ziņojumu saņemšanas, tas var ietekmēt pakalpojumus, ko esat izvēlējies saņemt no mums, ja šo pakalpojumu saņemšanas priekšnoteikums ir šādu paziņojumu akceptēšana. Reģistrējoties kā lietotājs vai iegādājoties preces, jūs piekrītat saņemt ar administrēšanu un darījumiem saistītus ziņojumus.
Hipersaites un atsauces
Citās tīmekļa vietnēs, kas pieejamas līdz ar pakalpojumu izmantošanu (ar hipersaišu un reklāmu starpniecību vai citādi), ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas. Lūdzu, pirms lietošanas iepazīstieties ar to noteikumiem un privātuma politikām. Mēs nekad, pat ne reizēm, nepārbaudām trešo personu privātuma politiku vai lietošanas noteikumus, un mēs neatbildam par to privātuma ievērošanas praksi, sniegto pakalpojumu pieejamību vai uzticamību vai par to satura precizitāti vai pilnīgumu.

Bērnu privātums

Mēs apzināti nevācam vai neizplatām personīgi identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja esat viens no vecākiem vai aizbildnis bērnam, kas jaunāks par 18 gadiem, un uzskatāt, ka mēs esam ieguvuši personīgi identificējamu informāciju pretēji šai politikai vai Latvijā pretēji Likumam par bērnu privātuma tiesību aizsardzību internetā (COPPA), lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, lai mēs varētu izdzēst šādu informāciju. Vairāk par Likumu par bērnu privātuma tiesību aizsardzību internetā jūs varat uzzināt Amerikas Savienoto Valstu Federālās tirdzniecības komisijas tīmekļa vietnē http://www.ftc.gov/privacy/privacyinitiatives/childrens.html.
Paziņojums un izvēle
Mēs iegūstam personas datus tikai tā, kā tas atļauts Drošā patvēruma principos, vai ar konkrētās personas piekrišanu. Mēs varam lūgt jūsu piekrišanu, lai vāktu, izmantotu un/vai izpaustu personas datus noteiktos veidos, un var tikt pieprasīta jūsu piekrišana, lai varētu izmantot mūsu pakalpojumus. Tiktāl, ciktāl to atļauj Droša patvēruma principi, mēs paturam tiesības apstrādāt personas datus pakalpojumu sniegšanas procesā, konkrētajām personām par to neziņot.
Informācijas nodošana
Sia Tulpan aizsargās personas datus atbilstoši šai Privātuma politikai. Ja mēs uzzināsim, ka kāda saistītā sabiedrība izmanto vai izpauž personas datus veidā, kas ir pretrunā ar šo Privātuma politiku, mēs īstenosim pasākumus, lai novērstu vai apturētu šādu izmantošanu vai izpaušanu. Informācijas nodošana trešajām personām vai Sia Tulpan, kas ir atļauta saskaņā ar šo paziņojumu, var ietvert datu nodošanu no vienas jurisdikcijas uz citu.
Drošība un drošības pasākumu īstenošana
Sia Tulpan īstenos pamatotus drošības pasākumus, lai aizsargātu Sia Tulpan rīcībā esošos personas datus pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu un nesankcionētu piekļuvi, izpaušanu, pārveidošanu un iznīcināšanu. Mēs nevaram jebkurā situācijā garantēt jūsu saistībā ar pakalpojumiem sniegto personas datu drošību. Visa saņemtā šifrētā informācija tiek maršrutēta cauri ugunsmūrim, kas kalpo par mūsu sistēmas vārtzini. Cauri ugunsmūrim tiek izlaisti tikai tie dati, kas ietver pareizu autorizāciju. Mēģinājumi izkļūt cauri ugunsmūrim tiek nepārtraukti uzraudzīti, lai atklātu aizdomīgas darbības.
Spēkā stāšanās datums
Šī Privātuma politika ir spēkā no 2008. gada augusta. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo Privātuma politiku. Ja to darīsim, mēs publicēsim aktuālo Privātuma politiku šajā lapā. Jebkuri grozījumi šajā Privātuma politikā stāsies spēkā to publicēšanas dienā.
Sazināšanās ar mums
Mums ir svarīgi zināt apmeklētāju viedokli par sniegtajiem pakalpojumiem. Lai nosūtītu mums jautājumus vai komentārus, lūdzu, rakstiet mums uz e-pasta adresi -- info@ekobebe.lv.

 
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info