• Koka Rotaļlieta Bērniem Lomu Spēles - Zobārsta un Ārsta Komplekts Koferī

  Ar šo rotaļu komplektu var atvērt zobārsta vai ārsta praksi mājās!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Legler
  Kods: 11743
  Cena:
  54.50

  Apraksts
  Aprīkots ar spēļu šļirci, urbi, zobu birsti, žokļa modeli ar izņemamiem zobiem, zobu pastu un knaiblēm - šajā koka zobārsta komplektā nekā netrūkst.

  Ar termometru, ārstam tik ierasto pierakstu paliktni, ziedes tūbiņu, pinceti un tabletēm šis komplekts ir lieliski piemērots arī kā rotaļu ārsta komplekts. Rotaļlietām ir stabils korpuss, un visi medicīnas instrumenti rada reālu iespaidu.

  Lieliski piemērots lomu spēlēm un bērnu sagatavošanai pirmajai vizītei pie zobārsta vai ārsta, jo šajā rotaļu komplektā ir viss, kas nepieciešams aktīvai lomu spēlei, ārstējot pacientus! Bērnam Iejūtoties ārsta lomā un rūpējoties par pacientiem, bērns stimulē radošumu un stiprina savu pašapziņu.

  Visi piederumi ir savietoti ietilpīgajā koka koferītī.

  Komplekta sastāvā ir 22 daļas:
  6 zobi, 2 plombēti zobi, 1 šļirce, 1 koferis, 1 zobu pasta, 1 tūbiņa, 1 pincete, 1 urbis, 1 zobu birste, 1 protēze, 1 termometrs, 1 tablešu komplekts, 1 kapsulu komplekts, 1 knaibles, 1 pieraktu paliktnis, 1 stetoskops

  Ražotājvalsts: Vācija
  Materiāls: koks
  Izmērs: koferis 29 x 26 x 6 cm, žokļu modelis 9 x 7 x 2 cm
  Ieteicamais vecums: 3+
  Kopšana: tīrīt ar mitru drānu
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info