• Limitēts Izdevums - Žirafe Sofija (Sophie by ME)

  Šī unikālā ierobežotā izdevuma Sophie la Girafe tiek piegādāta skaistā ierobežotā izdevuma kastē, un tai ir visas oriģinālā žirafes zobgraužņa funkcijas!
  Statuss: Ir noliktavā (piegāde 1-3 darba dienas)
  Ražotājs: Vulli
  Kods: 616402
  Cena:
  24.99

  • LIMITĒTS IZDEVUMS: Sofijas žirafes izlaidums veltīts 60. gadadienai
   Urrā! Sophie la Girafe atzīmē 60 gadus!

   Vulli Žirafe Sofija - Sophie the Giraffe  “must have" katram Mazulim! 

   Žirafe Sofija (Zobgrauznis Sofija) tika radīta Francijā pateicoties Mesjē Rampeau, kas bija eksperts Havea koka sulas transformēšanā, ar rotējošo presēšanu pielāgojot to rotaļlietu izgatavošanas tehnoloģijai. Viņš nāca klajā ar ideju izveidot rotaļu žirafi, kas tajā laikā bija kas jauns tirgū, izmērs un forma bija ideāla mazuļa rociņām to satverot un ērti košļājama. Žirafe Sofija izskatās tieši tāpat kā dienā kad radās 1961 gada 25 maijā Svētās Sofijas dienā, kurai par godu žirafe ieguva savu vārdu.

   Rotaļlieta ieguva tūlītēju popularitāti Francijā. Jaunās māmiņas nekavējoties saprata, ka šāda rotaļlieta noteikti nepieciešama viņu bērniem. Parādoties pirmajām zobu nākšanas pazīmēm. Cilvēki viens otram stāstot par brīnumaino rotaļlietu, žirafītes popularitāte izplatījās un tā līdz mūsdienām no paaudzēm šī lieliskā rotaļlieta savu lietderību apliecina.

   Sophie ražošanā aizvien tiek izmantota tradicionālā ražošanas tehnoloģija, kurā ietilpst 14 ar roku darbu veiktas operācijas. Rotaļlieta izgatavota no 100% dabīga kaučuka, kas iegūta no Hevea koka sulas.

   Sophie la Girafe ir 100 % dabīga rotaļlieta. Tā ir droša un mīļa izvēle Jūsu bērnam. Kā mazuļa pirmā rotaļlieta, tā veicina maņu orgānu attīstību no 3 mēnešu vecuma.

   Redzei: Trīs mēnešu vecumā mazuļa redze ir vēl ierobežota, bet spēj atšķirt lielu kontrastu. Tumšie un kontrastējošie plankumi, ar kuriem pārklāts viss Sophie the Giraffe ķermenis, veicina vizuālu stimulāciju un ātri mazulis viegli atpazīst šo rotaļlietu. Drīz rotaļlieta mazulim kļūst par pazīstamu un nomierinošu priekšmetu.
   Dzirdei: Rotaļlietas pīkstulis mazuli uzjautrina, stimulē viņa dzirdi un vēlākos mēnešos, tas palīdz bērnam izprast saikni starp cēloņiem un sekām.
   Garšai: Sophie the Giraffe ir ļoti elastīga, tai ir daudz detaļu, kuras mazulis var košļāt (ausis, ragi, kājas). Rotaļlieta ir ideāli piemērota zobu nākšanas periodā, un tā ir pilnīgi droša. Izgatavota no 100% dabīga kaučuka un pārtikas krāsas.
   Taustei: Sophie the Giraffe ir ideāli piemērota mazuļa mazajām rociņām. Tā ir ļoti viegla, un mazulim ir viegli satverama aiz garajām kājām un garā kakla, pat mazuļa pirmajās dienās. Uz žirafes virsmas ir dažādas tekstūras un reljefi. Sataustot tā ir ļoti mīksta. Tā veicina psiholoģisko un emocionālo reakciju-nomierināšanu.
   Ožai: Dabiskā kaučuka smarža (kas iegūta no Hevea koka) padara Sophie the Giraffe par ļoti īpašu rotaļlietu, kuru mazulim būs viegli atpazīt citu rotaļlietu vidū.

   Ražotājvalsts: Francija
   Vecums: 0+ mēneši
   Materiāls: 100% Dabīgas kaučuks
   Izmērs: 25 cm
   Kvalitātes Zīme: CE
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info