• Grapat Lola

  Komplekts no 72 koka figūrām 12 dažādās varavīksnes krāsās!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 20212
  Cena:
  91.50

  • Grapat 72 koka figūru komplekts LOLA veicina rotaļu daudzveidību radošas un atšķirīgas domāšanas attīstīšanai. Dažādu veidu caurulītes palīdz acu-roku koordinācijas attīstībai, dažas no tām var lietot kā kaleidoskopu, citas būvēšanai un iedomātu pasauļu radīšanai, dažas var pārtapt par kokiem, māšīnām vai celtnēm...

   Spēlēšanās ar šīm figūriņām veicina arī loģisko un matemātisko domāšanu, jo rosina klasificēt un grupēt komplekta elementus pēc krāsām un formas. Dažādu izmēru koka figūriņas Lolas un dažādās caurulītes veicina arī simboliskas spēles un iedomātas pasaules radīšanu.

   Saturs: 72 figūras 12 dažādās varavīksnes krāsās.

   Lolas komplekts satur: 12 lielas Lolas, 12 vidējas Lolas, 12 mazas Lolas, 12 caurules, 12 cilindrus un 12 cilindriskus trauciņus.

    
   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koksne, netoksiskas ūdens bāzes krāsas, auduma maisiņš
   36 mēneši
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.

   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013
    
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info