• Grapat Trauciņi

  Ideāli piemērots sensorās attīstības veicināšanai!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 24260
  Cena:
  34.80

  • Grapat brīvo spēļu kolekcija ir paredzēta kā papildinājums komplektiem, lai gan detaļas var izmantot arī atsevišķi. Pamatojoties uz 1971. gadā Saimona Nikolsona (Simon Nicholson) izstrādāto brīvo detaļu teoriju, mēs piedāvājam bagātīgus, nestrukturētus un atvērtus rotaļu objektus. Tie ļauj bērnam kombinēt, pielīdzināt, pārnēsāt, transportēt, kraut vai klasificēt dažādos veidos.

   Atsevišķās detaļas ļauj bērniem pārveidot un pārformulēt. Tos var kombinēt arī ar ārpusē atrodamiem priekšmetiem, lai veicinātu kontaktu ar tuvāko vidi.

   Atsevišķās detaļas var izmantot dažādiem mērķiem. Nav viena konkrēta veida, kā tās izmantot, un nav pareizā vai nepareizā veida, kā ar tām spēlēties. Visas vaļējās detaļas ir attēlotas varavīksnes krāsu gammā, to toņi ļauj mums veidot saikni ar dabu.

   Šajā komplektā ir 6 dažādu krāsu, izmēru, tilpumu un formu trauciņi. Tie ir lieliski piemēroti sensorās attīstības veicināšanai. To var kombinēt ar mūsu "Grapat rīkiem".

   6 varavīksnes krāsu / dažādu izmēru trauciņi

   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koksne, netoksiskas ūdens bāzes krāsas, auduma maisiņš
   Ieteicamais vecums: 10 mēneši
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.
   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013
    
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info