• Bērnu Ietinamā Sedziņa - Balta

  Šo ietīšanas metodi var izmantot zīdaiņiem no dzimšanas brīža līdz apmēram 18 nedēļām!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Popolini
  Kods: 061001-01
  Cena:
  26.90

  Apraksts
  Šīs ietinamās sedziņas dizains ir veidots balstoties uz tradicionālo metodi savīstot mazuli autiņos.

  Šajā guļamsedziņā mazulis jutīsies droši un aizsargāti, tādēļ gulēs mierīgāk un ilgāk. Šo vīstīšanas metodi izmantoja mūsu senči un ir pierādīts, ka tā palīdz, mazulim arī nav iespējas pagriezties uz vēderiņa. Jautājumus un konsultācijas par šo metodi Jūs varat uzdot savai vecmātei. 2007. gadā Pediatrijas Žurnāls veica analīzi pētījumam par ietīšanu autiņā. Viens no daudzajiem pozitīvajiem rezultātiem liecināja, ka ietīšana samazina ZPNS (zīdaiņu pēkšņās nāves sindroms) risku. Šobrīd tiek pieņemts, ka ietīšana apgrūtina jaundzimušo netīšu galvas vai sejas apsegšanu ar gultasveļu, kā arī samazina to iespējas apvelties uz vēdera. Abas šīs darbības tiek saistītas ar paaugstinātiem ZPNS rādītājiem.

  Jaundzimušais, kas ir atstājis mātes klēpī baudītās ērtības, jūtas tā, it kā peldētu izplatījumā. Mazuļa ietīšana šajā sedziņā pirmajos dzīves mēnešos viņu nomierina un palīdz viņam pierast pie jaunās vides.

  Zīdainis bieži pamostas pēkšņi, vai iztrūkstas un sāk raudāt (tā devētais izbīšanās reflekss, jeb Moro reflekss). Ietīšanas metode to novērš, turot viņa rociņas cieši klāt pie ķermeņa, kas zīdainītim ir pierastāka poza esot mātes klēpī.

  Šī ietinamājā sedziņa ir veidota tā, lai ļautu mazulītim brīvi kustināt kājiņas.

  Nomoda periodā Ieteicams neietīt mazuli, lai varētu mācīties apzināt šo pasauli, rotaļāties ar savām rociņām.

  Šo ietīšanas metodi var izmantot zīdaiņiem no dzimšanas brīža līdz apmēram 18 nedēļām.

  Nekad neguldiet uz vēdera zīdaini, kurš ietīts autiņā! Ja Jūsu mazulis ir spējīgs apvelties uz vēdera, būdams ietīts autiņā, tad Jums jāpārtrauc viņa ietīšana. Ietīšana autiņā ir paredzēta tikai uz muguras gulošiem mazuļiem. Zīdaiņa gulēšana uz vēdera ietītam autiņā rada lielāku ZPNS risku nekā vienkārši gulēšana uz vēdera

  Ražotājvalsts: Austrija
  Sastāvs: 100% organiskās kokvilnas
  Piemērots: 0-18 nedēļai
  Kopšana: 40° t
  Kvalitātes zīme: GOTS
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info