• Palo Santo Svētā Koka Vīraks - Sagrada Madre

  Palo Santo dūmus izmanto, lai attīrītu telpas un auras no negatīvām enerģijām, kā arī sniedz iekšējo mieru un labsajūtu!
  Statuss: Ir noliktavā (piegāde 1-3 darba dienas)
  Ražotājs: SATYA
  Kods: 7100
  Cena:
  6.45

  Apraksts
  Artisan Palo Santo (svētā koka) vīraks ir 100 % unikāls dabīgs vīraks, kas ir ievākts Argentīnā no 100 % tīras Palo Santo šķeldas un pulvera ar augu izcelsmes saistvielu.

  Komplektā ir 8 nūjiņas.  Katra nūjiņa deg aptuveni. 60 minūtes.

  Sagrada Madre
  Sagrada Madre nozīmē "Svētā Māte", Pancha Mama, un šis nosaukums atspoguļo viņu attieksmi pret Zemes resursiem. Palo Santo ieguvei Sagrada Madre izmanto tikai vecus koka zarus, kas dabiski nokrituši no koka. Ražotājs tieši sadarbojas ar vietējām kopienām Peru un Argentīnā, lai stādītu Palo Santo kokus un cīnītos pret mežu izciršanu. Turklāt Sagrada Madre rūpējas, lai tiktu iestādīts vairāk koku, nekā viņi izmanto.

  Visi Sagrada Madre vīraku varianti ir rūpīgi iepakoti pievilcīgā dabīgā iepakojuma materiālā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi.

  Palo Santo priekšrocības
  Palo Santo jau izsenis dažādās kultūrās tiek izmantots svētajās ceremonijās, un tas ir pazīstams ar savu attīrošo iedarbību. Palo Santo dūmus izmanto, lai attīrītu telpas un auras no negatīvām enerģijām, kā arī sniedz iekšēju mieru un labsajūtu.

  Kā lietot
  - Aizdedziniet viegli pārklātu vīraka galu, līdz izveidojas liesma.
  - Viegli nopūtiet liesmu

  Brīdinājums: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot iekšķīgai lietošanai. Nekad neatstājiet degošu vīraku bez uzraudzības un prom no degošiem materiāliem.

  Ražotājvalsts: Argentīna
  Forma: kociņi
  Sastāvs: 30 grami
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info