• Palo Santo Aromātiskais Svētais Koks Kvēpināšanai

  Lielisks Piedāvājums - Sertificējis Peru Nacionālais mežu un savvaļas dzīvnieku dienests (SERFOR)
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: SPIRITUAL GIFTS
  Kods: 19812
  Daudzums
  • 5 g (1.20 €)
  • 20 g (3.75 €)
  • 50 g (8.90 €)
  • 100 g (13.00 €)
  Cena:
  1.20

  Apraksts
  Palo Santo koka nūjas tiek dēvētas par maģiskām, mistiskām, retām, svētām un unikālām. Tiek minētas, piemēram, tādas priekšrocības kā Palo Santo (Bursera graveolens) koku nūjiņu dedzināšana, kas nomierina imūnsistēmu un nervu sistēmu.  Tiek uzskatīts, ka tas arī mazina sāpes un mazina stresu.

  Šo smaržīgo koksni garīgi augstu vērtē šamaņi un dziednieki, un Dienvidamerikas pamatiedzīvotāji jau tūkstošiem gadu to izmanto svētajos rituālos un attīrīšanas nolūkos. Tā ir ļoti populāra arī Eiropā.

  Videi draudzīgs
  Šis produkts ir 100% iegūts ilgtspējīgā veidā, nekaitējot dzīviem kokiem. Mēs piedāvājam tikai produktus, kas iegūti no dabiski kritušiem kokiem Peru mežos. Sertificējis Peru Nacionālais mežu un savvaļas dzīvnieku dienests (SERFOR).

  Kā lietot
  Aizdedziniet vīraka nūjiņu, ļaujot tai degt dažas sekundes, pirms nopūšat liesmu. Ļaujiet tai izdegt un vēdiniet dūmus virs sava ķermeņa vai citiem objektiem, kurus vēlaties attīrīt, tostarp visā istabā, mājā vai automašīnā.
  Palo Santo ir viegls, salds aromāts, līdzīgs vīraka un neroli aromātam. Lielākā daļa cilvēku labvēlīgo attīrošo iedarbību var sajust uzreiz, pat ja parasti nav jutīgi pret enerģiju.

  Uzmanību: Uzglabāt degošu vīraku bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā un nekad neatstāt bez uzraudzības.

  Materiāls: Palo Santo koks (SERFOR)
  Izmēri: ~ 10cm vien skaliņa garums
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info