• Rokassprādze Palo Santo ar Rozā Kvarcu 8mm

  Lieliska kvalitāte - Dabiskas nekrāsotas rozā kvarca pērles un SERFOR sertificētas Palo Santo pērles!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: SPIRITUAL GIFTS
  Kods: 14118
  Cena:
  17.99

  Apraksts
  Elastīga rokassprādze no ilgtspējīgi novāktām Palo Santo pērlītēm (± 8 mm) no Peru un dabīgām nekrāsotām rozā kvarca pērlītēm.

  Palo Santo aproces sniedz pacilājošu un patīkamu aromātu. Savērta uz elastīgas auklas, lai derētu visām plaukstu locītavām!

  Rozā kvarcs veicina maigumu un mīlestību un rosina pozitīvas emocionālas mijiedarbības, kā iemīlēt sevi (atkal), kā arī citus. Tas mīkstina un atver sirdi.

  Palo Santo īpašības
  Andu pamatiedzīvotāji gadsimtiem ilgi ir izmantojuši Palo Santo, lai atvairītu negatīvo enerģiju. Kad šī svētā malka tiek sadedzināta, tiek attīrīta negatīvā enerģija, atjaunots miers un harmonija un nostiprināta saikne ar māti Zemi. Saskaņā ar tradīciju Palo Santo ir dabiska sāpes mazinoša, stresu mazinoša un relaksējoša iedarbība. Palo Santo ir patīkams atsvaidzinošs un pacilājošs aromāts. Palo Santo aromāts var palīdzēt noskaidrot jūsu auru un/vai veicināt pozitīvas sajūtas un prieku.

  SERFOR sertificēti Palo Santo produkti
  Šis Palo Santo nāk no mežiem, kurus apsaimnieko, sertificē Peru Lauksaimniecības un apūdeņošanas ministrija (SERFOR). Tiek izmantoti tikai tie Palo Santo koki un zari, kas ir dabiski nokrituši un palikuši uz zemes vismaz 3 līdz 4 gadus. Šāds ražas novākšanas veids nekaitē dabai un tiek izmantota tikai koksne ar bagātīgu aromātu.

  Materiāls: Rozā kvarcs - Palo Santo
  Izmērs: 18-19cm, diametrs 8mm, elastīgs diegs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info