• Rokassprādze MIX Kalnu Kristāls Rozā Kvarcs Ametists Chips 7mm - ZELTA TRĪSSTŪRA

  Lielisks piedāvājums - Dāvana sev vai saviem mīļajiem!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: SPIRITUAL GIFTS
  Kods: 11146
  Cena:
  6.90

  Apraksts
  Rokassprādze Zelta Trīsstūra (ametists, kalnu kristāls un rozā kvarcs) - jaudīgā savienība!

  Dāvana sev vai saviem mīļajiem!
   
  Zelta trīsstūris
  Brīnums, ko sauc par "zelta trīsstūri", apraksta trīs dārgakmeņu kombināciju, kas rada optimālu un jaudīgu enerģijas plūsmu, tos izvietojot dzīvojamās telpās.(*) Šie trīs brīnumainie akmeņi ir ametists, rozā kvarcs un kalnu kristāls.

  Kāpēc trīs akmeņi un kāpēc trīsstūris?
  Gan skaitlis “trīs”, gan trīsstūris vienmēr ir vilinājuši cilvēkus un likušies īpaši. Piemēram, Trīsvienība kristīgajā mācībā vai ķermeņa, valodas un prāta vienotība budismā. Trīsstūris ir spēcīgs simbols, ko var redzēt piramīdās. Brīvmūrnieku misticismā trijstūris ir visa radītā pamatprincips un galamērķis.

  Kāda ir katra akmens iedarbība? (*)

  Ametists
  Labvēlīgi ietekmē veģetatīvo nervu sistēmu, tādējādi palīdzot atslābināt ķermeni un prātu. Tas mazina ar trauksmi saistītos simptomus, piemēram, galvassāpes un nervozitāti. Tas pat var palīdzēt mazināt migrēnas simptomus.

  Kalnu kristāls
  Attīra enerģiju telpā, kā arī ķermeņa un prāta enerģiju. Kalnu kristāla enerģija labvēlīgi iedarbojas arī uz augiem un dzīvniekiem. Tā enerģija aktivizē un atraisa.

  Rozā kvarcs
  Vairo maigumu un mīlestību, tādējādi nodrošinot mierpilnāku un omulīgāku atmosfēru mājās. Veicina pozitīvu emocionālu apmaiņu cilvēku starpā. Rozā kvarcs rosina (atkal) iemīlēt sevi un citus.

  Kāda ir kopējā trīs akmeņu iedarbība?
  Šo visu trīs akmeņu kombinācija nodrošina telpu un tās iemītnieku attīrīšanos, atslābināšanos un enerģijas atjaunošanos.

  Minerālu attīrīšana
  Mēs iesakām tīrīt minerālvielas reizi mēnesī: pa nakti novietojiet spaini ūdens ar minerāliem zem piloša krāna.

  *Šī informācija nav zinātniski pierādīta, tā ir balstīta uz tās lietotāju pieredzi. Ja šaubāties par savu veselību, konsultējieties ar ārstu.

  Materiāls: Rozā Kvarcs, Kalnu kristāls, Ametists
  Izmērs: 18-19cm, elastīgs diegs, 7mm akmens
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info