• Palo Santo Koka Pērļu Rokassprādze 6mm

  Lielisks piedāvājums - Sertificēts Palo Santo (izdala brīnišķīgu aromātu).
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: SPIRITUAL GIFTS
  Kods: 19903
  Cena:
  12.99

  Apraksts
  Palo Santo elastīga rokassprādze ar apaļām pērlītēm (± 6 mm), izgatavota no ilgtspējīgi novākta Palo Santo koka (Aromātiskais Svētais Koks). Roku darbs, rūpējoties par amatnieku un dabas labklājību.

  Palo Santo īpašības
  Andu pamatiedzīvotāji gadsimtiem ilgi ir izmantojuši Palo Santo, lai atvairītu negatīvo enerģiju. Kad šī svētā malka tiek sadedzināta, tiek attīrīta negatīvā enerģija, atjaunots miers un harmonija un nostiprināta saikne ar māti zemi. Saskaņā ar tradīciju Palo Santo ir dabiska sāpes mazinoša, stresu mazinoša un relaksējoša iedarbība. Palo Santo ir patīkams atsvaidzinošs un pacilājošs aromāts. Palo Santo aromāts var palīdzēt noskaidrot jūsu auru un/vai veicināt pozitīvas sajūtas un prieku.

  SERFOR sertificēti Palo Santo produkti
  Šis Palo Santo nāk no mežiem, kurus apsaimnieko, sertificē Peru Lauksaimniecības un apūdeņošanas ministrija (SERFOR). Tiek izmantoti tikai tie Palo Santo koki un zari, kas ir dabiski nokrituši un palikuši uz zemes vismaz 3 līdz 4 gadus. Šāds ražas novākšanas veids nekaitē dabai un tiek izmantota tikai koksne ar bagātīgu aromātu.

  Materiāls: sertificēts Palo Santo koks (Aromātiskais Svētais Koks)
  Izmērs: 18-19cm, diametrs 6mm, elastīgs diegs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info