• Matu Suka Bērniem Olīva Koka - Mīksta Kazas Vilna

  Zīdaiņu matu suka - Matu suka ar kazas vilnu ir piemērota zīdaiņiem!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Redecker
  Kods: 720100
  Cena:
  12.90

  Apraksts
  Matu suka paredzēta zīdaiņiem un maziem bērniem. Matu suka ir ar ļoti mīkstu kazas vilnas birstīti, kas lieliski piemērota tieši zīdaiņiem, lai maigi masētu mazuļa galvas ādu un stimulētu tās veselīgu attīstību. Ar matu sukas vieglu masāžas palīdzību atvieglos piena krevelītes atdalīšanos un tās neveidošanos. Matu sukas korpuss radīts no izturīga, skaista olīva koka. Mati ķemmēti ar dabīgu ķemmi neelektrizējas.

  Ieteikums: Pēc mazgāšanās ar mīksto matu suku izsukāt mazuļa matus. Kustībām jābūt maigām un tām jābūt vērstām dažādos virzienos, netraumējot galvas ādu. Ķemmēšanas laikā nepieļaut ādas apsārtuma rašanos. Vienā reizē nesanāks visas piena krevelītes daļiņas notīrīt, bet ar laiku būs vērojami uzlabojumi.
  Ar šo mīksto birstīti var veikt visa ķermeņa masāžu.

  ! Olīvkoks aug lēnām un dēļ tā tam izveidojas ļoti cieta, izturīga, koksne ar lielu eļļas saturu, kas nodrošina īpašu izturību to izmantot mitrās telpās kā, pimēram, vannas izstabā vai pirtī.

  Ražotājvalsts: Vācija
  Izmērs: apm.15 cm
  Matriāls: Olīva koka un kazas vilna
  Piemērotais vecums: 0+
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info