• Goldi Ovālas Formas Knupītis - Jaundzimušajam

  Goldi knupītis XS 100% dabīgs, radīts īpaši ar krūti barojošām māmiņām!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Goldi Sauger
  Kods: GOL008
  Cena:
  4.99

  • Goldi knupīši ir zīmola produkts, kas reģistrēts Vācijas patentu un zīmolu iestādē.

   Goldi nomierinošie knupīši pilnībā izgatavoti no dabīgā kaučuka. Tiem nav nekādu uz naftas bāzes sintētiski ražotā kaučuka papildus piejaukumu. Tā kā Goldi ir pilnībā dabisks produkts, izgatavošanas procesā var veidoties dažādas nelielas krāsas un virsmas atšķirības, kas neiespaido kvalitāti.

   Produkta drošībai Goldi knupīšus pārbauda neatkarīgas, valsts akreditētas pārbaudes laboratorijas saskaņā ar EN 1400-1-2-3. Turklāt Goldi knupīši, pamatojoties uz pārbaudes normu EN 14350-2, tika pārbaudīti uz bisfenola-A (BPA) klātbūtni, un pārbaudes rezultāti apliecināja, ka Goldi dabīgais kaučuks to nesatur. Mājas lapā www.goldisauger.de sadaļā Goldi Service ir apskatāmi pārbaudes ziņojumi.

   Žurnāls Öko-Test pārbaudīja Goldi knupīšus un piešķīra Goldi nomierinošajiem knupīšiem dabīgajā formā, kā arī Goldi knupīšiem nošķeltajā formā vērtējumu „ļoti labi”.
   Saskaņā ar sertificēto pārbaudes metodi Goldi knupīši nesatur bisfenolu-A (BPA).

   Mēs arī kā vecāki iesakām tos no savas personīgās pieredzes!

    flexible mouth plate

   Lietošanas instrukcija
   Goldi knupītis pēc katras lietošanas reizes ir rūpīgi jānomazgā zem tekoša ūdens; mazuļiem, kas jaunāki par sešiem mēnešiem, knupītis ir jāsterilizē. Lai sterilizētu knupīti, rīkojieties šādi: ielieciet knupīti aukstā ūdenī vārāmā traukā, uzvāriet ūdeni; kad ūdens vārās, ar koka karoti piespiediet knupīti zem ūdens, lai tas nosterilizētos viscaur. Pēc divām minūtēm izņemiet knupīti no verdoša ūdens un uzlieciet uz tīra dvielīša. Knupīši var tikt sterilizēti speciālā tam paredzētā sterilizētājā.


   Pārbaudiet knupīti pirms katras lietošanas reizes: ja pups salīp kopā, nekavējoties to nomainiet pret jaunu knupīti. Jo vairāk knupītis tiek lietots, jo vairāk jums tas ir jāpārbauda, pastiepjot to dažādos virzienos, noteikti pārliecinieties, ka tas nav bojāts. Ja knupītis ir bojāts, nekavējoties nomainiet to pret jaunu.


   Rotaļu laikā knupīti nolieciet sānis. Līdzko mazulis ir iemidzis, izņemiet knupīti no mutes. Nekad nelietojiet knupīti, lai nomierinātu mazuli, pirms nezināt iemeslu, kādēļ mazulis ir satraukts (iemesli var būt izsalkums vai netīri autiņi). Zīdaiņiem knupīti iesaka lietot, kad mazulis apguvis pareizi zīst mātes krūti.

   Knupītim, ko izvēlaties, iesakām iegādāties papildus knupīti jūsu papildus drošībai.

   Ražotājvalsts: Vācija
   Sastāvs: 100% dabīgs kaučuks
   Vecums: 0-3 mēneši
   Kvalitātes standarts: Oeko test "sehr gut", EN 14350-2, EN 1400-1-2-3

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info