• Dabīgas Ausu Sveces Naturhelix

  Organiskās ausu sveces, kas izgatavotas no organiskā bišu vaska un organiskas nebalināta kokvilnas auduma!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: NATURHELIX
  Kods: 2290409
  Cena:
  7.10

  • Naturhelix Organic ausu sveces ir izgatavotas no organiskā bišu vaska un organiskas nebalinātas kokvilnas auduma. Sveču dabisko krāsu nodrošina augstas kvalitātes organiskās sastāvdaļas. Organiskās sveces ir roku darbs bez piedevām vai krāsvielām kas ir ražotas īpašā izolētā telpā.

   Dabīgas Ausu Sveces Naturhelix
   Aromāts: dabīgs bišu vaska aromāts
   Izmērs diametrā: 10 mm / 15 mm (apakšā / augšpusē)
   Sveces Garums: apm. 24 cm
   Degšanas laiks: apmēram 11 minūtes
   Sastāvs:  bio kokvilna un bio bišu vasks, iepakojumā ietilpst marles filtrs un aizsargdisks

   Ražotājs iesaka ārstēt bērnus tikai tad, ja viņi spēj palikt guļus un saprot, ka ārstēšanas laikā nedrīkst pieskarties svecei. Ausu sveces nav ieteicams lietot bērniem līdz 3 gadu vecumam.

   Ausu sveču lietošana var būt noderīga gadījumos
   - hroniskas ausu problēmas (saspiests ausu sērs, ausu sāpes, deguna blakusdobumu problēmas)
   - saaukstēšanās, katars, galvassāpes, iekaisis kakls
   - siena drudzis, alerģijas
   - visiem, kas: strādā ārā vai putekļainās vietās, regulāri lido, nodarbojas ar ūdens sporta veidiem

   Piezīme: Ausu sveču lietošana ir kā papildu terapija, un tā neaizstāj profesionālu medicīnisku palīdzību. Ja jums ir šaubas par savu veselību, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu, terapeitu vai farmaceitu.
    
   Kas ir ausu svece?
   Ausu sveču lietošana ir vienkārša naturopātiska terapija, ko var izmantot arī mājās. Ievietots auss kanāla atverē, degošās auss sveces siltums un neliela gaisa vibrācija sveces iekšpusē uzlabo asinsriti, kas labvēlīgi ietekmē ausu, deguna un rīkles zonu. Ir svarīgi pieminēt, ka ausu sveces lietošanai ir ļoti relaksējoša iedarbība, kas var mazināt stresa simptomus.

   Kā tiek izgatavotas ausu sveces?
   Vārds "ausu svece" ir nedaudz maldinošs, jo tā nav kā tradicionāla svece. Ausu svece ir doba ( ar tukšu vidu), tai nav dakts, un tā ir izgatavota no kokvilnas auduma, kas iemērkts bišu vaskā un minerālvaska maisījumā. Sveces iedarbību var pastiprināt, izmantojot ēteriskās eļļas. Šajā gadījumā sveces iekšējā virsma tiek pārlieta ar ēteriskajām eļļām vai pievienota vaska maisījumam.

   Kam ir piemērotas ausu sveces?
   Ja jums nav veselības problēmu, sveci izmanto relaksācijai un atvieglo dabiskā ausu vaska izņemšanu. Ausu sveces maigais siltums un tvaiki padara ausu vasku mīkstu un izplešas, tāpēc tas dabiski izdalās dažu dienu laikā.  Cietu sēra "korķu" gadījumā lietojo ausu sveci gaisa sakaršanas rezultātā ausu kanālā rodas vakuums. Siltuma iedarbībā sēra „korķi” ausīs sakarst un vakuuma ietekmē tie absorbējas konusā. Konusa degšanas laikā ausīs ir dzirdama klusa čaboņa, kas rodas sēra absorbcijas rezultātā.
   Ausu sveces lietošana var būt noderīga ausu problēmu, elpošanas problēmu, saaukstēšanās vai stresa simptomu gadījumā.

   Cik ilgi ir lietotas ausu sveces?
   Saskaņā ar noteiktiem avotiem ausu sveču izmantošana ir meklējama tālā senatnē. Mēs precīzi zinām, ka ausu sveces vai ausu konusi tika un ir izgatavoti no lapām vai augiem, mizas vai tekstila un ir izmantoti tautas medicīnā gadsimtiem ilgi. Šo tradicionālo dziedināšanas metodi dažas Sibīrijas ciltis izmanto arī mūsdienās.

   Ausu sērs ausu svecē vai ko ausu svece izvelk?
   Pirmkārt: ausu svece neko neizvelk! Tas ir vispopulārākais nepareizs uzskats par ausu sveces lietošanas effektiem, ka svece izvelk no auss ausu sēru, baktērijas utt., un tā vienkārši nav taisnība! Ausu svece nespēj radīt šāda veida vakuumu. Tiesa, gaisa kolonna sveces iekšienē kustas maigi, taču ar šo vieglo vibrāciju pietiek tikai bungādiņas „masāžai” un auss enerģētisko punktu stimulēšanai. Ausu svecināšana var veicināt ausu higiēnu un veselību, taču tā neko neizvelk un neizsūc.

   Kas ir tie baltie putekļi un vaskam līdzīgais materiāls auss svecē pēc tās izdedzināšanas?
   Šie materiāli ir auss sveces (vasks un kokvilna) deguma atliekas. Pēc dažu terapeitu domām, šīs atliekas var liecināt par auss veselības problēmām, mēs iesakām konsultēties ar naturopātu, lai iegūtu papildu informāciju. Tātad nogulsnes nenāk no auss (šādas nogulsnes var atrast arī izdedzinātā auss svecē, kas tika izdedzināta uz rokas plaukstas), bet var palīdzēt noteikt auss diagnozi.

   Cik bieži es varu lietot ausu sveces?
   Ārstēšanas procedūru skaits ir individuāls. Ja esat vesels, atpūtai vai ausu tīrīšanai pietiek ar vienu procedūru mēnesī. Veselības problēmu gadījumā katru dienu ir nepieciešama viena procedūra uz katru ausi. Jums ir jāārstē abas ausis, jo tas ir orgānu pāris un dobuma sistēmas daļas ir cieši saistītas. Jūs varat ārstēties katru dienu piecas līdz septiņas dienas, tad jums ir jābūt nedēļas pārtraukumam. Ja jūsu problēmas ilgstoši neuzlabojas, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

   Vai ausu sveču letošana sāp?
   Pareizi lietojot ausu sveces nekad nejutīsiet diskomfortu vai sāpes. Sveci nedrīkst likt pārāk dziļi ausī, un ražotājs iesaka ievērot instrukciju. Aususveču lietošana ir nomierinošs un relaksējošs process. Ja ārstēšanas laikā rodas jebkāda veida diskomforts vai sāpes, tā nekavējoties jāpārtrauc.

   Vai ausu sveci es varu lietot viens pats?
   Lūdzu, nekad nelietojiet viens pats ausu sveces. Iesakām jautāt cilvēkam, kurš aizdedzina sveci, ieliek to pareizā vietā ausī, degšanas laikā notur sveci pareizā stāvoklī un procedūras beigās nodzēš.

   Cik ilgi ilgst viens seanss ar ausu sveci?
   Pilna apstrāde ar auss svecēm ilgst aptuveni 30-45 minūtes. Vienas auss sveces degšanas laiks ir aptuveni 12 minūtes un jāārstē abas ausis. Procedūru iesakām pabeigt ar sejas un ausu masāžu un pāris minūšu relaksāciju.

   Vai ir kādi īpaši norādījumi, kas jāievēro ausu sveču laikā un pēc tās?
   Tā kā ausis ir pāra orgāns, mēs iesakām ārstēšanas laikā ārstēt abas ausis. Ir svarīgi ievērot norādījumus un ugunsdrošības pamatnoteikumus. Mēs iesakām 24 stundas pēc procedūras turēt ausis sausas un siltas, tāpēc nav vēlams nirt vai peldēt un mēģiniet izvairīties no caurvēja.

   Vai es varu lietot ausu sveces bērnam?
   Bērniem bieži ir ausu sāpes vai citas ausu problēmas. Ir izveidotas ausu sveces, kas ir ideāli piemērotas īpaši bērniem, taču nopietnu vai hronisku problēmu gadījumā iesakām vienmēr konsultēties ar savu ārstu. Tomēr ražotājs iesaka bērnus ārstēt tikai tad, ja viņi spēj palikt guļus apm. 15 minūtes (vienkāršāk, ja sveču lietošanas laikā pastāstām kādu interesantu stāstu), un viņi saprot, ka procedūras laikā sveci aiztikt nedrīkst. Nav ieteicams lietot ausu sveces bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem

   Vai ausu sveces kvalitāte ir svarīga?
   Jā, augstas kvalitātes ausu sveces ir izgatavotas no dabīgām izejvielām, tās tiek piegādātas ar drošības piederumiem, piedāvājot drošāku un patīkamāku ārstēšanu. Pēc ekspertu domām, roku darbs, dabiskās sastāvdaļas, bišu vasks, ēteriskās eļļas un dabīgās krāsvielas pastiprina sveces labvēlīgo bioenerģētisko efektu.

   Vai var lietot ausu sveces grūtniecības laikā?
   Cik zināms, ausu sveču lietošana negatīvi neietekmē ne mazuli, ne māti. Taču jāinformē, ka no aromātiskajām ausu svecēm grūtniecības laikā ir kontrindicētas ar māla salvijas un rozmarīna ēterisko eļļu. Tāpat, ja māmiņai ir riebums pret terapiju, labāk nelietot ausu sveces vai konsultēties ar ārstu vai naturopātu.

   Vai man vajadzētu ārstēt abas ausis vai tikai to, kas sāp?
   Tā kā ausis ir pāra orgāns un mūsu deguna blakusdobumi ir savienoti un veido vienu sistēmu, ieteicams katru reizi ārstēt abas ausis.

   Vai es varu izmantot ausu sveces uz citām ķermeņa daļām?
   Nav aizliegts lietot ausu sveces uz citām ķermeņa daļām, taču mēs iesakām izmantot īpašas ķermeņa sveces šāda veida terapijai.
   Ausu sveces ir veidotas tā, lai tās ietilptu auss kanālā. Ķermeņa svecēm ir lielāks diametrs, ar ilgāku degšanas laiku, tāpēc tās ir labāk piemērotas akupunktūras punktu ārstēšanai.

   Kāda ir atšķirība starp ausu svecēm un "nabas svecēm"?
   Ražotājs dod priekšroku nominācijai ķermeņa sveces. Abām svecēm ir vienādas sastāvdaļas un forma, taču to izmērs ir atšķirīgs: ķerneņa svece ir lielāka ar ilgāku degšanas laiku. Kā norāda to nosaukumi, ausu sveci lieto ausī, ķermeņa sveci var izmantot citās ķermeņa daļās, akupunktūras punktos (punktos uz meridiāniem, enerģijas kanāliem akupunktūrā) vai nabā.

   Kāda ir ausu sveču labvēlīgā ietekme?
   - Samazinās spiediens ausī un deguna blakusdobumos
   - Uzlabo dzirdi
   - Palīdz dabiskā veidā tikt galā ar ausu vasku
   - Uzlabo līdzsvara problēmas
   - Palīdz apturēt troksni ausīs (zvana ausīs)
   - Nomierina niezi
   - Palīdz izārstēt ausu infekcijas, iekaisumus
   - Nomierina galvassāpes saistībā ar ausi
   - Vispārējs nomierinošs, relaksējošs efekts
   - Saaukstēšanās, katars, galvassāpes, iekaisis kakls
   - Siena drudzis, alerģija
   - Ikvienam, kurš: strādā ārā vai putekļainās vietās, regulāri lido, nodarbojas ar ūdens sporta veidiem

   Kādas ir ausu sveces kontrindikācijas?
   - Bērniem līdz 3 gadu vecumam
   - Alerģijas gadījumā pret sastāvdaļām
   - Ausu audzēju, cistu gadījumā
   - Ārējās auss infekcijas vai iekaisuma gadījumā
   - Pēc ausu operācijas
   - Ja ausī ir uzmavas, drenas, kohleārie implanti, mākslīga vai ievainota bungādiņa, lūdzu, novietojiet sveci aiz auss ļipiņas.

   Ražotājvalsts: Vācija
   Materiāls: Kokvilna un bišu vasks
   Iepakojumā: 2 sveces
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info