• Stikla Bumbiņas Marble - Zils

  Spēle kas gadsimtiem spēlēta gandrīz katrā pasaules valstī!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Roku Darbs
  Kods: 63924B
  Cena:
  4.95

  Apraksts
  Spēlēšana, šaušana, bumbiņu sišana - tie visi ir vienas spēles nosaukumi - ar šīm nelielām stikla bumbiņām bērni ar entuziasmu un dažādās versijās ir spēlējuši spēles jau daudzus gadsimtus gandrīz katrā pasaules valstī. Mēs esam uzrakstījuši jums svarīgākos spēles noteikumus pēc kuriem varat spēlēt, un esam pilnīgi pārliecināti, ka arī jums būs daudz jautrības ar krāsainajām stikla vai māla bumbiņām.

  Trāpīšana pa Vārtiem
  Vispirms izrok zemē bedri aptuveni ar 5 cm diametru vai novieto spēlē iekļauto koka šķīvi uz grīdas. Iespraudiet koka nūjiņas vai puļķīšus zemē pa kreisi un pa labi no cauruma 5 cm attālumā no bedrītes malas (vai novietojiet šajās vietās koka klucīšus). Spēlētāji met no 5 metru attāluma un katram spēlētājam ir viens metiens katrā kārtā. Ja viņš trāpa caurumā - koka šķīvī, viņš saņem piecus punktus. Ja viņš trāpa vārtos - starp nūjām vai koka klucīšiem, bet ne bedrē - viņš saņem vienu punktu. Ja viņš netrāpa vārtus, viņš punktus nesaņem vispār. Spēlētājam, kuram pēc piecām kārtām ir visvairāk punktu, katrs no pārējiem spēlētājiem piešķir vienu bumbiņu.

  Metiens Bedrītē
  Izrok caurumu zemē. Nostipriniet malu ar roku, lai bumbiņas varētu viegli ieripot. Ja vēlaties spēlēt savā istabā tad koka šķīvis darbojas kā caurums. Trīs metru attālumā katrs spēlētājs pēc kārtas met vienu līdz trīs bumbiņas (jums ir iepriekš jāizlemj, cik daudz) un mēģina tās dabūt tieši bedrē vai traukā. Spēles secību nosaka izmestās bumbiņas. Tas, kurš savu bumbiņu dabū vistuvāk caurumam vai pat bedrē, pirmais sāk ar "stumšanu" vai "uzsitienu". Ja divas bumbiņas nokrīt vienādā attālumā no bedrītes vai abas iekrīt bedrē, spēlētājiem ir jāmet vēlreiz, lai izlemtu, kurš iet pirmais. Uzsitiens tiek veikts ar rādītājpirksta plato pusi. Jums vienkārši jāuzsit stikla bumbiņai, nevis jāvada. Spēlētājs, kurš sāk grūstīšanu, izvēlas jebkuru bumbiņu un ar vienu šāvienu mēģina to ieripināt bedrē vai koka traukā. Ja viņam tas izdodas, viņš var mēģināt to pašu ar nākamo bumbiņu un tā tālāk, līdz viņš kļūdās un netrāpa mērķī. Tad ir otrā spēlētāja kārta. Uzvar spēlētājs, kurš pēdējo bumbiņu iemet bedrē. Viņš var paturēt visas bumbiņas, un tiek sākta jauna spēle.

  Līnijas spēle
  Uz grīdas tiek novilkta līnija vai izlikta aukla un otra līnija tai paralēla aptuveni 1-2 m attālumā. Katrs spēlētājs pēc kārtas met bumbiņu līnijas virzienā, cenšoties tai pietuvoties pēc iespējas tuvāk vai pat trāpīt tai ar bumbiņu. Ikviens, kurš novieto savu bumbiņu tieši blakus vai uz līnijas, savāc visus bumbiņas, ko citi spēlētāji ir izmetuši. Ja vairāki spēlētāji novieto bumbiņas vienādā attālumā no līnijas, spēle turpinās, līdz tiek sasniegts skaidrs rezultāts.

  Tranšejas
  Katrs spēlētājs pirmajam spēlētājam iedod divas līdz četras bumbiņas (saskaņā ar iepriekšēju vienošanos), kuras viņš pēc tam mēģina iemest visas kopā vienā metienā divu metru attālumā esošā bedrē vai koka traukā. Tiek skaitīti tie, kas trāpa iekšā. Tad otrais spēlētājs paņem bumbiņas un izmēģina veiksmi. Spēlētājs, kurš pēc viena raunda ir iemetis visvairāk bumbiņu bedrē, patur visas bumbiņas. Ja diviem vai vairākiem spēlētājiem ir vienāds rezultāts, ir jārīko izslēgšanas spēle.

  Mērķēšana
  Viens spēlētājs nomet uz grīdas lielu bumbiņu. Katrs spēlētājs pēc kārtas met bumbiņu no 5 m attāluma, lai mēģinātu trāpīt pa lielo bumbiņu. Ikvienam, kurš trāpa pa lielo bumbiņu, katrs spēlētājs balvā tam piešķir savu mazu bumbiņu. Ja neviens pirmajā kārtā netrāpa pa lielo bumbiņu, katrs spēlētājs sper vienu soli tuvāk lielajai mērķa bumbiņai, lai mēģinātu iekļūt otrajā kārtā. Ja otrajā kārtā neviens netrāpa pa lielo bumbiņu, spēle atkal sākas no sākuma.

  Ražotājvalsts: Vācija
  Ieteicamais vecums: 3+
  Materiāls: stikls
  Izmēri: Ø= 1,6 - 3,5 cm

  Komplektācijā 20 stikla bumbiņa dažādos lielumos

  BRĪDINĀJUMS: AIZRĪŠANAS RISKS! Satur mazas detaļas. Bērniem līdz 3 gadu vecumam jābūt pieaugušo uzraudzībā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka produkts nav paredzēts pārtikai. Neēst.
SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info