• Grapat Nins® 12 Koka Cilvēciņi

  Valdorfpedagoģijas principu iesdvesmotās rotaļlietas bezgalīgām bērnu spēlēm!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 15109
  Cena:
  33.50

  • Komplekts no 12 Nins® koka cilvēciņiem ļauj bērniem izspēlēt dažādas spēles, radīt savus stāstus un mazas pasaulītes. Kombinējot tos ar citiem priekšmetiem, cilvēciņi kļūst noderīgi matemātikas zināšanu apgūšanā, valodas attīstības un sajūtu rotaļās. Šim spēļu materiālam nav noteiktas struktūras, līdz ar to tam ir plašas pielietošanas iespējas. Koka cilvēciņiem nav uzzīmētu seju vai noteikta dzimuma. Tas ļauj bērniem brīvi radīt savus stāstus, piešķirot lomas koka cilvēciņiem pēc savas patikas.

   Komplektā ir 12 Nins® koka cilvēciņi varavīksnes krāsās, līdzi nāk arī auduma maisiņš. Apvienojiet tos kopā ar citiem Grapat komplektiem plašākām mācīšanās iespējām. Tie rosina bērnus attīstīt sarežģītākas un aizraujošākas spēles ar šīm figūriņām.


   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koksne, netoksiskas ūdens bāzes krāsas, auduma maisiņš
   Izmērs: augstums 6 cm
   12 mēneši
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.

   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013  
SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info