• Disana Bio Vilnas Zābaciņi - Plūmju Krāsā

  100% bio vārītās vilnas zābaciņi ar gumijas pumpiņām pēdiņas daļā
  Ražotājs: Disana
  Kods: 344013
  Disana Zābaciņu Izmēri:
  • 1 (10 cm)
  • 2 (12 cm)
  Cena:
  28.90

  Apraksts "Disana Bio Vilnas Zābaciņi - Plūmju Krāsā"

  Maziem rāpotājiem un staigātajiem silti un ērti, vārītās vilnas zābaciņi ar gumijas pumpiņām zolītes daļā, palīdzēs stabili turēties uz slīdošas grīdas. Ļoti labi turas uz kājas, pateicoties zābaciņu iekspusē iešūtai gumijas lentai, kas neļauj zābaciņiem nošļukt no kājas, regulējama aizdare ar Velcro līp-klipsi. Krāsotas bez sintētiskām krāsvielām pēc IVN direktīvas.

  Šie vilnas zābaciņie nav paredzēti dārzam vai rotaļu laukumam.

  Ražotājvalsts: Vācija
  Sastāvs: bio vārītā vilna
  Kvalitātes zīme: GOTS, IVN dalībnieks

  Pieejamie izmēri:
  izmērs (10 cm) = 4-8 mēneši
  izmērs (12 cm) = 8-12 mēneši
  Izmērs: izmēru tabula

  Kopšana: Šī vilna prasa īpašu kopšanu, jo netiek neizmantots  ķīmiskais sastāvs, kas iekonservē vilnu . Šī vilna ir īpaši jutīga kad tā ir slapja, pēc mazgāšanas, jutīga mehāniskajām mazgāšanas metodēm. Vilnai ir līdzīga struktūra cilvēka matam tāpēc tā būtu regulāri jāvēdina. Vilna neuzsūc netīrumus un zemi, dēļ lanolīna ko tā satur.

  Iesakām izmantot speciāli vilnas produktiem paredzētus mazgājamos līdzekļus, šie līdzekļi pareizi uzturēs vilnas mata struktūru jo satur lanolīnu, tā arī izvairīsieties no vilnas savelšanās un vilnas izstrādājuma sākotnējās formas zaudēšanas. Žāvēt izklātā veidā. Lai nospiestu lieko mitrumu ietiniet to dvielī un viegli saspiediet.

  !Neturēt tiešos saules staros un tuvu apkurei.

  •    Mazgāt 300 C
  •    Nerullēt un nespiest mitru apģērbu
  •    Izvēlieties pareizu mazgājamo līdzekli vilnas kopšanai
  •    Ievērot pareizu žāvēšanu
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info