• Zīda Lellīšu Dekors - Karuselītis Virs Gultiņas

  Rokdarbu komplekts radi pats! Zīda Lellītes Dekors - Karuselītis Virs Gultiņas
  Ražotājs: Filges
  Kods: 774
  Cena:
  13.50
  Apraksts

  Brīnišķīgs zīda laumiņu karuselītis ko vari izveidot pats!

  6 dabīgā zīda lakatiņi ar dabīgu augu krāsotu zīdu un pildītu ar vilnas kārsumu rokdarbu rezultātā sanāk brīnumaini skaists dekors. Šādu dekoru var piestiprināt virs bērniņa šūpuļa, gultiņas, galda un spēļu stūrīša.
  Karuselī ir 6 krāsainas fejas, kuras sāk dejot pie vismazākās saskares ar gaisu / elpu, un piesaista uzmanību. Smalkai zīda krāsu spēlei ir pozitīva ietekme.

  Maigi pūšot pret zīda fejām, mazulim vērojot mammas vai tēta rokās, tiek garantēti skaisti mirkļi.

  Fejas īpašās krāsas ir izvēlētas no Johana Volfganga fon Gētes slaveno krāsu teoriju. Zīds ir krāsots ar tīrām augu izejvielām.
  Svarīgi: Zīda feju karuselītis ir īpaši delikāts un smalks tāpēc piemērots tikai apskatei. Šī nav rotaļlieta ar ko bērns varētu rotaļāties. Tāpēc pārliecinieties, ka karuselītis ir uzstādīts bērniem nepieejamā vietā.


  Komplektācijā: 6 lakatiņi (18x18 cm) no tīra ar rokām krāsota zīda, organiskās aitas vilna pildījumam, 5 koka stieņi un zelta diegi. Vienīgais, kas jums nepieciešams, ir adata, diegi un šķēres.

  Ražotājvalsts: Vācija
   
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info