• Milzu Zīda Lakats Varavīksnes Krāsās 265x90 cm

  Zīda upe radīšanai un sapņošanai!
  Statuss: Ir noliktavā (piegāde 1-3 darba dienas)
  Ražotājs: Sarah`s Silks
  Kods: 225031
  Cena:
  64.95

  • Izveido nojumi virs gultas, izveido rotaļu vietu, iekariniet durvīs kā fonu leļļu teātrim, uzcel burvīgu māju, izveido saru tērpu šleipi, divi cilvēki tur galus, kamēr mazie skrien zem... , bezgalīgas spēles iespējams izspēlēt ar šo 100% varavīksnes zīda lakatu.

   Kāpēc jūsu bērnam (-iem) PATĪK Rotaļu zīds
   Rotaļu zīds ir iedvesmojoša, maģisksa rotaļlieta, ar kuru bērns atkal un atkal tiks piesaistīts rotaļām. Rotaļu zīda vienkāršība un beztermiņa raksturs tieši izmanto bērna radošo potenciālu.

   ✔ Atvērta spēle ar Rotaļu zīdu ļauj bērniem izteikt savu iztēli un atbalstīt viņu neatkarību.
   ✔ Sajūtu barošana ar Rotaļu zīdu sniedz bērnam pārsteidzošu taustes pieredzi.
   ✔ Augšana kopā ar bērnu atšķir Rotaļu zīdu no visām citām rotaļlietām, nodrošinot neierobežotu rotaļu iespēju klāstu un ilgstošu rotaļu vērtību gadiem ilgi.

   Uzdāviniet savam bērnam Rotaļu zīdu, un jūs būsiet pārsteigti par visiem iespējamiem veidiem, kā bērns izmanto zīda lakatu spēlēs!

   Materiāls: 100% ķīniešu zīds, dabisks un ilgtspējīgs. Zīds tiek krāsots, izmantojot krāsvielas, kas piesātinātas ar zemu pH. Dabīgas Krāsvielas
   Kopšana: Mazgāt tikai ar rokām, izkārt lai žūst, gludināt ar zemāko gludekļa t .
   Izmērs: 265x90cm
   Paredzētais vecums: 0+

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info