• Pildītie Sensorie Bloki 16 gab.

  Vairākkārt godalgotu sensoro bloku komplekts, kas sastāv no 16 lieliem gumijkoka blokiem!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: TickiT
  Kods: 73281
  Cena:
  67.99

  • Vairākkārt godalgotu sensoru bloku komplekts, kas sastāv no 16 lieliem gumijkoka blokiem, bloki ir pilditi ar pērlēm, caurspīdīgu akrilu, krāsainām smillīm un ūdens/spīdumiem. Četrās dažādās formās (kvadrāts, taisnstūris, trīsstūris un pusaplis). Sensorie bloki veicinās novērošanu plašākā nozīmē, jo visas formas ievēro vienu un to pašu krāsu un formu konvenciju. Tā, piemēram, neatkarīgi no bloka satura trīsstūri vienmēr ir zaļi. Gludā koka ārpuse un spilgtas krāsas sajūtu centra kombinācija veido aizraujošu sastāvdaļu ar daudzām izglītojošām iespējām, izmantošanai visu vecumu bērniem.

   Atbalsta šādas mācību jomas
   • Personības attīstība - sensorā
   • Fiziskā attīstība - būvniecība
   • Izpratne par pasauli - vērošana
   • Izpratne par pasauli - krāsa un skaņa
   • Matemātika - forma un telpa
   • Saziņa un valoda - aprakstošā valoda

   Speciālistu viedoklis, kas testēja blokus
   Bloki bija interesanti un patīkami rotaļām. Bērnu starpā bija daudz iespēju diskusijām. Bērni vienmēr ļoti vēlas ar viņiem spēlēties. Ļoti labi derētu uz gaismas galda. Ļoti pievilcīgi bērniem, sensorie bloki bija labi, lai uzlabotu zināšanas un izpratni par pasauli.

   Sensorie bloki ir novatorisks multisensors resurss, ko var izmantot, lai izveidotu saikni ar svarīgiem agrīnā vecuma pamatposma elementiem, piemēram, zināšanām un pasaules izpratni, izpēti un izmeklēšanu un radošo attīstību. Dažādas formas bloku komplekts ir ierāmēts ar koku un satur pērles, caurspīdīgu akrilu, krāsainas smiltis, ūdeni un spīdumus. 16 blokus četrās dažādās krāsās var izmantot, lai izpētītu formu, gaismu, skaņu, krāsu, faktūru, šķirošanu un saskaņošanu, kā arī kā celtniecības blokus. Ar pērlītēm pildītie bloki, tos grabinot, rada dažādas skaņas, un tos var izmantot skaņu un formu atpazīšanai. Ar smiltīm un ūdeni pildītos blokus var pagriezt, lai palīdzētu bērniem uzzināt par dažādu materiālu īpašībām.

   Viens no speciālistiem - testētājiem atklāja, ka bērni ir “sajūsmināti ar gaismas un krāsu izpēti”. Viņš saka: “Mūsu vidē ir gaismas kaste, un mēs esam izmantojuši sensoros blokus. Sensoros blokus esam izmantojuši arī sajūtu somā, un bērni ar prieku uzmin formas un saskaņo skaņas. Zēniem īpaši patīk veidot struktūras no sensorajiem blokiem, un mēs pat esam spējuši izpētīt simetrijas un secību idejas.
   Blokiiem ir "fantastiska cenas un kvalitātes attiecība,tie ir lieli un pietiekami, lai pārvietotos grupā". "Bērni ir pilnībā aizrāvušies ar tiem. Viņiem patīk kratīt pērles un smiltis, aplūkot dažādas krāsas un mēģināt izdomāt, kā izvilkt saturu; par laimi sensorie bloki ir ļoti izturīgi un droši.

   Taisnstūta klucīša izmērs : 140 x 70 x 30mm.
   sākot no 12+ mēneši

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info