• Grimms Koka Lielais Bumbiņu Skrējiens

  Grimms Koka Lielais Varavīksnes Bumbiņu Skrējiens
  Ražotājs: Grimms
  Kods: 43900
  Cena:
  104.95


  • Šo bumbiņu skrējiem trasi bērni var izvedot paši, sakārtojot krāsas pēc saviem ieskatiem. Bumbiņu skrējienam var palaist divas bumbiņas vienlaicīgi, var rīkot sacīkstes piemēram: palaižot stikla bumbiņu un koka bumbiņu, vai koka bumbiņu uz zvaniņu kas ieļauti komplektā, kurš būs ātrākais vai skaļākais.

   Komplektācijā 1 pamatne no masīvkoka, 1 centrālais stienis, 80 mazie koka paneļi ar centrālajiem caurumiem, kas sakārtoti pēc krāsas, 176 koka dībeļi, kas sakārtoti pēc krāsas, 2 starpliku uzmavas, sākuma trauks, 1 gala stienis centrālajam stienim, 4 zvaniņi

   Koksne, kas izmantota, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. Visas krāsas un eļļas ko mēs izmantojam ir sertificēti atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tie ir pilnīgi nekaitīgi. Tīrīšanai izmantojiet tikai mitru drānu.

   Lūdzu nelikt rotaļlietu ūdenī un neizmantot dezinfekcijas līdzeli vai karstu ūdeni!

   Ražotājs: Vācija
   Materiāls: liepas koks, uz ūdens bāzes balstīta, netoksiska krāsas apdare, netoksiska augu eļļas apdare
   Izmērs: augums 47cm, diametrs 24cm
   Vecums: 3+

   Brīdinājums: Aizrīšanās risks, Satur sīkas daļas nav paredzētas bērniem līdz 3 gadiem.

    
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info