• Oli & Carol Graužammanta Vannas Rotaļlieta - Arbūzs

  Iepazīstiniet savu mazuli ar veselīgu dzīvesveidu jau no mazotnes!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Oli & Carol
  Kods: WALLY-WATERMELON
  Cena:
  19.50

  • Oli & Carol Graužammanta Vannas Rotaļlieta - Arbūzs
   Vai jūs gudrojat, kā lai liek bērniem iemīlēt augļus un dārzeņus?
   Iepazīstiniet bērnus ar veselīgu dzīvesveidu jau no mazotnes ar mūsu kolekciju "Augļi un dārzeņi". Šīs mazuļu rotaļlietas, graužammantas un vannas rotaļlietas būs pirmais solis pretī veselīgiem ieradumiem jautrā un izklaidējošā veidā. Jo vairāk bērni spēlēsies ar šīm rotaļlietām, jo vairāk viņi tās saistīs ar īstiem augļiem un dārzeņiem ikdienas dzīvē.

   Rotaļlietas Oli & Carol tiek radītas amatnieciskā procesā no 100% dabīgā kaučuka no hevejas koka, vienā gabalā, bez caurumiem, lai nepieļautu baktēriju vairošanos iekšpusē. Rotaļlietas tiek krāsotas ar rokām ar dabīgām krāsām, kas padara tās par unikālām.

   Oli & Carol arbūziņš Volijs ir graužammanta zobu šķilšanās periodam, draugs vannas rotaļās un sensorās spēlēs. Darināta no 100% dabīgā kaučuka un ir ar rokām krāsota, izmantojot dabīgas izcelsmes krāsas.
   100% ražota no dabīgā kaučuka no hevejas koka;
   mīksta, viegli satverama un droša košļāšanai;
   stimulē mazuļu sajūtas un nomierina smaganas zobu nākšana laikā;
   krāsota ar rokām ar dabīgām krāsām;
   pilnībā droša bērniem – mūsu produkcija atbilst starptautiskiem drošības noteikumiem un standartiem, kas attiecas uz bērniem paredzētajām lietām;
   ļoti higiēniska, nepelē – mūsu rotaļlietās nav caurumu, līdz ar to tajās nevar vairoties baktērijas un nevar veidoties pelējums;
   ekoloģiska rotaļlieta, bioloģiski noārdāma un videi draudzīga;
   var būt lietota kā graužammanta, vannas rotaļlieta, dekoratīva lieta u.tml.;
   radīta ar rokām, pievēršot uzmanību katrai detaļai – katrai atsevišķai rotaļlietai var būt savas nelielas atšķirības krāsās un formās;
   sociāli atbildīga – iegādājoties katru Oli & Carol rotaļlietu, jūs atbalstāt vairākus sociālus projektus.

   Kopšana
   Lai notīrītu rotaļlietu, izmantojiet ziepjūdeni un mitru drānu. Nesterilizējiet un neglabājiet to ledusskapī. Mūsu ražotās rotaļlietas ir jāglabā sausā vietā. Kā jebkurš dabīgs produkts, rotaļlietas var sākt pelēt, ja tās atstāj mitrā vidē.

   Nožāvēt pirms lietošanas
   Neatstājiet rotaļlietas tiešos saules staros vai mākslīgā gaismā uz ilgu laiku, jo tas var veicināt krāsu izbalēšanu. Katra rotaļlieta ir atšķirīga. Mūsu rotaļlietas tiek radītas ar rokām, līdz ar to tām ir iespējamas mazas nepilnības, kas padara tās par unikālām. Temperatūru izmaiņas var ietekmēt rotaļlietu formu un izmēru.

   Noņemiet iepakojumu un visas etiķetes pirms dodat rotaļlietu bērnam.

   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāls: dabīgais kaučuks
   Izmērs: 2,2 x 13,5 x 6,9 cm
   Vecums: 0+
   Kvalitātes standarts: CE



Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info