• Connetix Magnētiskais Konstruktors IESĀCĒJAM - Varavīksne 60 gab

  Lielisks atvērtā tipa resurss mājām, bērnudārziem un skolām!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: Connetix Tiles
  Kods: CT-R-0060-ST
  Cena:
  89.95

  • Atklājiet nebeidzamās spēles un mācīšanos prieku ar šo 60 gabaliņu varavīksnes krāsās sākuma komplektu!

   Šajā komplektā ir lieli un mazi kvadrātiņi, kā arī trīs veidu trīsstūri sešās košās varavīksnes krāsās, un tas ir lielisks ievads Connetix spēlēšanai vai papildinājums pieaugošajām magnētisko flīžu kolekcijām.

   Šis komplekts ir paredzēts, lai attīstītu iztēli un mudinātu bērnus apgūt STEAM mācīšanos caur ROTAĻĀŠANOS, un tas iedvesmos bērnus veidot 2D un 3D konstrukcijas, piemēram, mājas, pilis, fermas, zooloģiskos dārzus, autostāvvietas, raķetes, torņus, puzles, šķirošanas kastes, kā arī daudz ko citu!  Vērojiet, kā bērni pēta magnētisma, dizaina, formas, rakstu, inženierzinātņu, matemātikas un krāsu jēdzienus, vienlaikus attīstot sīko motoriku un problēmu risināšanas prasmes.

   Tā kā Connetix ir augstas kvalitātes atvērtā tipa rotaļlieta, tā augs kopā ar jūsu bērnu, kad viņš mācīsies un viņa rotaļas kļūs sarežģītākas. Paplašiniet savu kolekciju un papildiniet 60 gabaliņu sākumkomplektāciju ar 92 gabaliņu bumbiņu skrējiena komplektu vai atklājiet mūsu raksturīgo pasteļkrāsu klāstu ar 64 gabaliņu pasteļkrāsu sākumkomplektāciju, lai palīdzētu veidot lielākas un iespaidīgākas konstrukcijas!

   Redziet, kā idejas un dizaini atdzīvojas, kad bērni būvē varavīksnes krāsu veidojumus, piemēram, klasisko Connetix varavīksni, neticami augstas sienas un torņus, pilis un mājas, atrakciju parkus, robotus, radības, fermas,  kravas automašīnas un ugunsdzēsēju mašīnas, vilcienus un vilcienu sliedes - ar šo komplektu iespējas ir milzīgas, ierobežo tikai jūsu iztēle!

   Paplašiniet savu kolekciju un spēles prieku jaunā līmenī ar mūsu Connetix 92 piece Ball Run Expansion Pack!

   Connetix Magnētisko Plāksnīšu Konstruktors - Varavīksnes Iesācēja Komplekts 60 gab

   6 x lieli kvadrāti
   24 x mazie kvadrātiņi
   6 x vienādmalu trijstūri
   6 x Taisnā leņķa trīsstūri
   6 x vienādmalu trijstūri 6 x
   6 x logi
   6 x durvju detaļas
   Ideju brošūra


   Connetix Magnētiskais Konstruktors Iesācējiem - Varavīksne 60 gab
   - Visas magnētīskās plāksnītes ir izgatavotas, izmantojot netoksisku ABS plastmasu, kas nesatur BPA un ftalātus, ir noslēgtas un kniedētas, lai nodrošinātu papildu drošību.
   - Connetix unikālais slīpais dizains ļauj plāksnītēm būt izturīgam, vienlaikus nodrošinot skaistas, skaidras līnijas un locījumus.
   - Connetix ir saderīgs ar visiem vadošajiem atvērtā tipa rotaļlietu zīmoliem, piemēram Grapat, Grimms, Holztiger, Sarah's Silks, Stappelstein, Papoose, Way to Play, Wobbel Boards

   Iepakojuma izmērs: 26,0 × 9,5 × 17,0 cm
   Svars: 2,25 kg
   Piemērotais Vecums: no 3 gadiem (satur magnētus un mazas detaļas).

   Tā kā Connetix ir kvalitatīva atvērta tipa rotaļlieta, tā augs kopā ar jūsu bērnu, kad viņš mācīsies un viņa rotaļas kļūs sarežģītākas.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info