• Wobbel Waldorf Līdzsvara Dēlis Bambusa ar Filci

  Rotaļlieta, kas iekustina gan jaunus, gan vecus!
  Ražotājs: Wobbel
  Kods: OR-BAMBOO
  Cena:
  165.00


  • Šis ir oriģinālais bambusa koka Wobbel līdzsvara dēlis ar filci un bērniem draudzīgu lakas apdari. Augšējais un apakšējais slānis ir izgatavots no presēta, karamelizēta FSC bambusa. Iekšējie slāņi ir izgatavoti no mūsu uzticamās Eiropas FSC dižskābarža koksnes.

   Wobbel dēļa pirmsākumi ir atrodami Valdorfa skolās un tā ir ļoti universāla koka rotaļlieta, kas iekustina gan jaunos, gan vecos.

   Mēs ar prieku pārstāvam holandiešu zīmolu Wobbel Latvijā. Tagad šī Valdorfa klasika ir pieejama jums un jūsu ģimenei mūsu tiešsaistes e-veikalā.

   Kas tas ir un kā lietot Wobbel?
   Lai kā jūs to iedomājaties. Līdzsvara dēlis, tilts, šūpoles, veikals, ala, kalns, solis, sacīkšu trase, atpūtas krēsls, jūs to nosaucat. Pieaugušie mēģinās to definēt, bet bērni instinktīvi zina, kādas ir iespējas. Bērniem patīk atklāt un apgūt jaunus veidus, kā spēlēties ar Wobbel.

   Miers un klusums
   Pēc mūsu pieredzes, Wobbel ir magnēts bērniem. Ne tikai aktīvām un rotaļīgām spēlēm, bet arī klusiem mirkļiem un individuālai spēlei.

   Spēks
   Wobbel stimulē līdzsvaru un izturību spēles to lietošanas laikā. Rotaļīgā veidā, bet ļoti efektīvi, tas atbalsta fizisko apziņu un līdzsvaru. Izmantojot to kā treniņu ierīci, var izolēt noteiktas muskuļu grupas un var trenēt noteiktas muskuļu grupas. Tas attiecas uz (maziem) bērniem, pieaugušajiem un pat vecāka gadagājuma cilvēkiem.

   Skaists
   Wobbel ir izgatavots no labākā dižskābarža koka (FSC) slāņiem, kas ir sakrauti un saspiesti zem augsta spiediena, un tam ir unikāli veidota līkne. Ir vairākas krāsu iespējas, un tās var aprīkot ar dabīgas vilnas filcu vai dabīgu korķi.
   Wobbel ir formas dēļ, un tas kā tas izskatās vienīgā rotaļlieta, kas nav jāliek prom pēc spēlēšanas ar to. Tas izskatās lieliski katrā viesistabā. Tas ir paredzēts izmantošanai telpās, bet ar pietiekamu piesardzību to var izmantot ārpus telpām.

   Praktisks
   Bērni ir atvērti un arvien atrod jaunas iespējas Wobbel izmantošanai. Tas ir ideāls kā pakāpienu sols, piemēram, virtuvē, lai bērni bez palīdzības varētu mazgāt rokas un piedalīties ēdienu gatavošanā vai pašiem gatavot.

   Wobbel lieliskās īpašības:
   ✔ Stimulē līdzsvaru, spēku un koncentrēšanos
   ✔ Veicina vingrošanu un rotaļas mājās
   ✔ Jautri kā jauniem tā veciem
   ✔ Spēlējaties kopā ar savu bērnu un pieskaņojieties
   ✔ Jūsu mājās izskatās satriecoši
   ✔ piedāvā bezgalīgas iespējas

   Ražotājvalsts: Nīderlande
   Materiāls: Eiropas dižskābarža koks (FSC), Bamboo (FSC), uz ūdens bāzes balstīta lakas apdare, filcis
   Vecums: Wobbel Original bez un ar filcu ir piemērots no 0 mēnešiem (uzraudzībā).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info