• Wobbel Deck Original - Ocher

  The perfect companion for the Wobbel Original and Pro!
  Ražotājs: Wobbel
  Kods: YDOROCHER
  Cena:
  59.00


  • Wobbel Deck Original - The perfect companion for the Wobbel Original and Pro.

   Combine with a Pillow Original for the ultimate chill.

   Made from soft, velvety fabric and durable foam.

   The Wobbel, Deck and Pillow are sold separately.

   Wobbel Deck Original - Ocher
   OEKO-TEX fabric
   Water-based ink
   CFC free
   Fair production
   Made entirely in the EU
   Washable
   For children aged 36 months and older

   Kas tas ir un kā lietot Wobbel?
   Lai kā jūs to iedomājaties. Līdzsvara dēlis, tilts, šūpoles, veikals, ala, kalns, solis, sacīkšu trase, atpūtas krēsls, jūs to nosaucat. Pieaugušie mēģinās to definēt, bet bērni instinktīvi zina, kādas ir iespējas. Bērniem patīk atklāt un apgūt jaunus veidus, kā spēlēties ar Wobbel.

   Miers un klusums
   Pēc mūsu pieredzes, Wobbel ir magnēts bērniem. Ne tikai aktīvām un rotaļīgām spēlēm, bet arī klusiem mirkļiem un individuālai spēlei.

   Spēks
   Wobbel stimulē līdzsvaru un izturību spēles to lietošanas laikā. Rotaļīgā veidā, bet ļoti efektīvi, tas atbalsta fizisko apziņu un līdzsvaru. Izmantojot to kā treniņu ierīci, var izolēt noteiktas muskuļu grupas un var trenēt noteiktas muskuļu grupas. Tas attiecas uz (maziem) bērniem, pieaugušajiem un pat vecāka gadagājuma cilvēkiem.

   Skaists
   Wobbel ir izgatavots no labākā dižskābarža koka (FSC) slāņiem, kas ir sakrauti un saspiesti zem augsta spiediena, un tam ir unikāli veidota līkne. Ir vairākas krāsu iespējas, un tās var aprīkot ar dabīgas vilnas filcu vai dabīgu korķi.
   Wobbel ir formas dēļ, un tas kā tas izskatās vienīgā rotaļlieta, kas nav jāliek prom pēc spēlēšanas ar to. Tas izskatās lieliski katrā viesistabā. Tas ir paredzēts izmantošanai telpās, bet ar pietiekamu piesardzību to var izmantot ārpus telpām.

   Praktisks
   Bērni ir atvērti un arvien atrod jaunas iespējas Wobbel izmantošanai. Tas ir ideāls kā pakāpienu sols, piemēram, virtuvē, lai bērni bez palīdzības varētu mazgāt rokas un piedalīties ēdienu gatavošanā vai pašiem gatavot.

   Wobbel lieliskās īpašības:
   ✔ Stimulē līdzsvaru, spēku un koncentrēšanos
   ✔ Veicina vingrošanu un rotaļas mājās
   ✔ Jautri kā jauniem tā veciem
   ✔ Spēlējaties kopā ar savu bērnu un pieskaņojieties
   ✔ Jūsu mājās izskatās satriecoši
   ✔ piedāvā bezgalīgas iespējas

   Ražotājvalsts: Nīderlande

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info