• Mader Koka Mūzikas Kastīte - Ak, Eglīte, Ak, Eglīte

  Pasniedziet neaizmirstamu Ziemassvētku dāvanu bērniem un pieaugušajiem!
  Kods: RA102
  Cena:
  39.95

  Apraksts
  Ar rokām darināta skaista Mader koka mūzikas kastīte ar divām eglītēm, kas apgleznotas ar rokām zaļos toņos. Šī mūzikas kastīte izskatīsies satriecoši meža noskaņās noformētā rotaļu istabā, kā arī noteikti būs lieliska dāvana dabu mīlošiem bērniem un pieaugušajiem.

  Pagrieziet mazo rokturi kastes sānos, lai dzirdētu "Ak, eglīte, Ak, eglīte" dziesmas maigo melodiju.

  Abas eglītes var izņemt no kastītes un izmantot tās rotaļām kā iegriežamus vilciņus. Šiem eglīšu vilciņiem ir 5. grūtības pakāpe, tātad tie ir grūtāk iegriežami, tāpēc tie atrodas vilciņu iegriešanas diapazona grūtākajā galā.

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka koka rotaļlietas vilciņus eglītes var iespraust mūzikas kastītes virspusē tām paredzētajā vietā, taču tie negriežas, kad skan mūzika.

  Mader Kreiselmanufaktur – ar rokām darinātu visīstāko koka vilciņu rūpnīcā Austrijā vilciņi tiek ražoti no FSC sertificētās koksnes un apgleznoti ar rokām (tādēļ tie visi ir atšķirīgi). No tīras dabas nākušas, drošas un pārdomātas, ilgtspējīgas rotaļlietas jūsu bērnam, ar kurām viņš var augt ilgtspējīgā veidā!

  FSC sertifikācija
  Forest Stewardship Council (FSC) jeb Mežu uzraudzības padome ir bezpeļņas organizācija, kas nosaka augstus standartus, lai nodrošinātu, ka mežsaimniecība tiek praktizēta videi atbildīgā un sociāli labvēlīgā veidā.

  Ja produktam, piemēram, koka rotaļlietām, ir marķējums "FSC Certified", tas nozīmē, ka produktā izmantotā koksne un ražotājs, kas to izgatavojis, atbilst Meža uzraudzības padomes prasībām. FSC sertifikācija tiek uzskatīta par "zelta standarta" apzīmējumu koksnei, kas iegūta no atbildīgi apsaimniekotiem, sociāli labvēlīgiem, videi draudzīgiem un ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem.

  Ražotājvalsts: Austrija
  Materiāls: dižskābarža koks - krāsots un lakots, krāsots ar rokām ar dabīgām krāsvielām
  Grūtības pakāpe: 5 no 6 (no ļoti vieglas līdz ļoti grūtai)
  Saturs: 1 kastīte, 2 eglītes - vilciņi
  Izmērs: 7,3 x 7,3 cm
  Ieteicamais vecums: 3+ gadi
  Kvalitātes standarts: FSC

  Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem!
  Aizrīšanās risks mazu detaļu dēļ!

  Kopšana: slaucīt ar mitru drānu
   
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info