• Koka Celtniecības Konstruktors Bērniem

  Konstruktora komplekts trīsdimensiju būvniecības praktizēšanai, kur radošumam nav robežu!
  Statuss: Prece šobrīd nav pieejama
  Ražotājs: Legler
  Kods: 11810
  Cena:
  28.99

  • Ideāla radoša rotaļlieta jauniem, topošiem mehāniķiem! Izmantojot šo koka konstruktora komplektu, jaunie meistari var radoši izpausties un izveidot savas unikālas konstrukcijas. Izmantojot perforācijas, vītņotus kubus, skrūves, koka diskus un uzgriežņus, viņi var uzmeistarot savu trīsdimensiju ēku, un visas detaļas var pareizi salikt ar uzgriežņu atslēgu un skrūvgriezi.

   Neatkarīgi no tā, vai tas ir traktors, lidmašīna vai ponijs – skrūvējot skrūves un ievietojot elementus, radošumam nav ierobežojumu.

   Miniwobs smalkās ilustrācijas veicinās bērnos vēlmi spēlēties. Visu komplektu var šķirot un pareizi uzglabāt iekļautajā kastē.

   Produkta saturs 67 daļas
   1 uzgriežņu atslēga, 1 skrūvgriezis, 2 celtniecības diski, 7 celtniecības klucīši, 14 konstrukcijas perforācijas, 21 skrūves, 7 uzgriežņi, 4 riteņi, 4 riteņu adapteri, 6 starplikas.

   Ražotājvalsts: Vācija
   Materiāli: koks
   Izmērs: kvadrātveida dēlis apm. 12 x 12 x 0,5 cm,
   Skrūvgrieža garums: apm. 15 cm, Ø apm. 2 cm
   Ieteicamais vecums: 3+
   Kopšanas norādījumi: Noslaukiet ar mitru drānu

SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info