• Grapat Mandala VALDORFS - Olas Varavīksnes Krāsās

  Koka figūriņas, kas ļauj vaļu brīvām spēlēm un attīsta bērnu radošumu!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 21223
  Cena:
  15.95

  • Grapat Mandala VALDORFS komplekts satur 36 koka figūriņas olu formā 12 dažādās krāsās (3 figūras katrā krāsā).

   Šis rotaļu komplekts ir ārkārtīgi vērtīgs bērnu iztēles attīstīšanai, to lieto daudzās pasaules mājās, kurās ciena un pielieto Montesori un Valdorfa pedagoģiskos principus. Šādas koka figūriņas ļauj vaļu brīvai spēlei, aicina bērnus rotaļāties pēc sirds patikas un radīt (veicina brīvu un autonomu rotaļāšanos). Katru figūriņu var kustināt, pārnēsāt, kombinēt ar citiem priekšmetiem, pārveidot, kārtot rindās, izšķirot un salikt atpakaļ kopā dažādos veidos. Bērni radīs veidojumus un mandalas, kas uzlabos bērnu izpratni par lietām.

   Bieži vien jūs novērosiet, ka mazi bērni labprātāk rotaļājas ar materiāliem, kurus viņi var lietot pēc sava prāta un pielāgot savām vēlmēm nevis spēļmantām, kurām ir tikai viens rotaļāšanās mērķis. Iedrošinot bērnus izvēlēties priekšmetus spēlēm pašiem, piedāvājam viņiem ieraudzīt plašāku pieejamo lietu klāstu nekā tad, kad šāda izvēle ir tikai pieaugušo vadīta. Kad bērni rotaļājas ar priekšmetiem, kam nav konkrēta mērķa, viņi iesaista savu radošumu un iztēli, attīsta savas zināšanas un prasmes.

   Šo komplektu var droši kombinēt ar citiem Grapat rotaļu komplektiem lielākām mācīšanās iespējām, kas savukārt rosinās bērnus attīstīt sarežģītākas un aizraujošākas spēļu darbības.


   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koks, netoksiskas ūdens bāzes krāsas, auduma maisiņš
   36 mēneši
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.

   Kvalitātes standarts:
   Eiropas Savienības rotaļlietu drošības noteikumi EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013

SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info