• Grapat Laimīgā Ģimenīte - YAY!

  Figūriņas var pārtapt par simbolisku materiālu, lai radītu stāstus un mazās pasaulītes, kā arī lieliski pierāda sevi matemātiskās, valodas attīstīšanas un sajūtu spēlēs!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 22237
  Cena:
  15.25

  • YAY! Grapat laimīgā ģimenīte ir trīs ar rokām krāsotu figūriņu komplekts, kas veido mazu ģimenīti. Katra no tām ir savdabīga un skaista.

   Šāds nenoteikts rotaļu materiāls piedāvā atvērta tipa spēlēšanās iespējas, nav pareizu vai nepareizu veidu, kā šīs figūriņas būtu izmantojamas. Šāda rotaļu figūriņu komplekta nodoms ir radošas un atšķirīgas domāšanas attīstīšana. Instrukcijas NEpastāv!

   Šāds spēļu komplekts var būt izmantots pats par sevi vai kopā ar citiem strukturētiem vai nenoteiktiem dabas materiāliem. Tas piedāvā bezgalīgas rotaļāšanās un pielietošanas iespējas: ar to var lietas likt virsū vienu otrai, noņemt, sakraut, satvert, noķert, piešķirt lomas un izspēlēt stāstus un situācijas. Atvērta tipa rotaļas ļauj bērniem piepildīt savas dziļākās vēlmes un attīstīt darbības, kas viņiem ir nepieciešamas.

   Grapat spēļu komplekti lieliski attīsta neierastu domāšanu, radošumu un iztēli. Tie rosina brīvu un nenoteiktu spēli bez iepriekš uzstādītiem noteikumiem. Droši kombinējiet kopā ar citiem Grapat materiāliem jaunu rotaļu scenāriju radīšanai.

   Ļaujiet bērniem vadīt pašiem sevi visos mācīšanās posmos. Atsevišķi gabaliņi pārtop par svarīgiem priekšmetiem, kas palīdz radīt stāstus un uzbūvēt mazas pasaulītes, kā arī tie lieliski pierāda sevi matemātiskās, valodas attīstīšanas un sajūtu spēlēs.

   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koksne, netoksiskas ūdens bāzes krāsas
   18 mēneši+
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.
   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013

SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info