• Grapat Heiristisks Dārgumu Grozs

  Heiristiskā spēle ietver sevī dažāda veida elementus, kam ir atšķirīgas formas un raksturīpašības, un ļauj bērniem izzināt un pielietot tos patstāvīgi un brīvi!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 15130
  Cena:
  24.95

  • Šī Grapat heiristiskā spēle satur dažādas koka figūras, kas būtu ievietojamas dārgumu grozā. Darbošanās ar šāda groza saturu uzlabo loģisko un matemātisko domāšanu, tajā ir ietverta sajūtu un atklāšanas spēles, kas ir pirmās rotaļas, ko izspēlē bērni. Grapat groza saturs ir tikai daļa no visiem elementiem, ko var ietver rotaļās. Ir svarīgi piedāvāt bērniem izzināt arī cita veida materiālus, piemēram, metālu, audumu, stiklu u. tml.

   Heiristiskā spēle ietver sevī dažāda veida elementus, kam ir atšķirīgas formas un raksturīpašības, un ļauj bērniem izzināt un pielietot šos elementus patstāvīgi un brīvi.


   Bērni var kombinēt priekšmetus, salīdzināt tos, likt kopā līdzīgas lietas, apklāt tos, piepildīt, iztukšot, grozīt, kraut vienu otram virsū un darboties ar tiem tā, kā to ļauj viņu iztēle.

   Heiristiskā spēle ir būtiska bērnu kognitīvajā (izziņas) attīstībā, it sevišķi veicina koncentrēšanās un koordinācijas attīstību. Šos elementus apskata kā fundamentālas lietas Montesori un Valdorfa pedagoģijā.

   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāli: koksne, kas apstrādāta ar dabīgiem vaskiem
   , maisiņš no GOTS sertificētas kokvilnas
   10 mēneši +
   Kopšana: tīriet Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus tikai ar mitru drānu. Neiegremdējiet tos ūdenī, tīrīšanai nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.
   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013


SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info