• Grimms Dekoratīvā Koka Figūra - Zila Puķe

  Burvīga figūriņa svētku dekorāciju radīšanai dažādās svinību reizēs!
  Statuss: Prece šobrīd nav pieejama
  Ražotājs: Grimms
  Kods: 03610
  Cena:
  4.50

  • Grimm's burvīgā mazā zilās puķītes koka figūriņa kopā ar citām skaistajām Grimm's figūriņām radīs īpašu atmosfēru kopā ar dzimšanas dienas vai citu svinību rotājumiem. Šīs koka figūriņas var izmantot rotāšanai gan atsevišķi, gan īpašajā Grimm's Valdorfa svinību dekoratīvajā koka aplī vai spirālē!

   Izvēlieties dekoratīvās figūriņas, kas patiks tiešu jūsu bērniņam - varbūt tas būs mīļākais stāsta varonis vai dzīvnieks? Jūs varat arī iekārtot mazas dekorāciju ainiņas atkarībā no gadalaika.

   Lieliski noder mājās, bērnistabā, Šteinera vai Valdorfskolā. Darināta ar rokām, radīta saskaņā ar valdorfpedagoģijas principiem, kas izceļas ar to, ka iedrošina bērnus atklāt radošu rotaļāšanos patstāvīgi, bez ierobežojumiem un nesteidzīgā tempā.

   Šīs jaukās figūriņas radīs īpašu atmosfēru katrā svinību reizē gan uz dzimšanas dienas mielasta galda, gan uz palodzes, gan uz gadalaikiem veltītā mācību galda ar dabas elementiem.

   Dabas (gadalaiku) galds
   Dabas jeb gadalaiku galds ir jauks papildinājums mājās vai klasē. Tā ir vieta, kurā atzīmēt gadalaiku maiņu un gada ciklisko plūdumu.

   Tā ir vieta, kur izvietot dabas materiālus un izpētes priekšmetus. Esiet vērīgi dabā pastaigas laikā, pludmalē vai jebkur citur dabā un ievāciet nelielus dabas materiālus. Šādi dabā pavadītais laiks un dabas vērošana var kļūt par garīgu pieredzi jums un jūsu bērniem.

   Bērniem patīk vākt dabas lietas, un viņi bieži vien lepojas ar sevi, redzos savus atradumus izstādītus īpašā vietā mājās vai klasē. Ļaujiet bērniem tur spēlēties, taču uzturiet to vietu kā īpašu. Tas palīdz izkopt iekšējo saikni ar dabu.

   Ražotājvalsts: Bosnija un Hercegovina
   Materiāli: ar rokām krāsota liepu koksne, netoksiskas krāsas uz ūdens bāzes
   Izmērs: augstums 6 cm
   14+
   Kopšana: slaucīt ar mitru drānu
   Kvalitātes standarts: visi Grimm's produkti tiek ražoti un testēti saskaņā ar Eiropas (EN71) un Amerikas (ASTM) rotaļlietu drošības prasībām un standartiem.

   UZMANĪBU! Šī ir dekorācija! Nav piemērota spēlēm!

SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info