• Grapat Koka Rotaļlietas - Rudens

  Šis daudzveidīgais materiāls ļaus piedzīvot un novērtēt apkārtējās vides dabas attīstību un maiņu!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Grapat
  Kods: 16163
  Cena:
  34.20

  • Daba ir kā krāsains attēlu albums, kas mēnesi no mēneša, dienu no dienas sniedz mums skaistu mainīgu ainu. Neatkarīgi no tā, kur mēs dzīvojam, laukos vai pilsētā, katrai sezonai ir savs skaistums, krāsas un dārgumi. Un, ja mēs tos novietojam uz galda, kur mēs varam to apskatīt un sekot gada ciklam, tas ir kā ienest daļu no ārpasaules mūsu mājās, piepildot to ar krāsām un citiem dabas elementiem, kurus varam vērot un vērtēt.


   Šis materiāls ļaus jums piedzīvot un novērtēt daudzos veidos, kā jūsu apkārtējās dabas vide attīstās un mainās. Tāpēc katram sezonas sērijas komplektam ir attiecīgā gadalaika nosaukums, kam tas radīts, un tā elementi atdarina katra dzīves cikla krāsas.

   Rudens krāsas ir siltas un košas. Okerdzeltenas, zaļas, oranžas un lapu brūnas. Krāsas, kas mainās skaistā taktī kā rudens lapkritis.

   Komplekts satur 3 koka figūriņas, 3 koka figūriņas ar cepurīti, 3 trauciņus, 9 gredzenus, 9 monētas un kokvilnas maisiņu. Apvienojiet šo komplektu ar citiem Grapat komplektiem, lai iegūtu vairāk mācību materiālu. Tas mudinās bērnus attīstīt vairāk piedzīvojumu stāstu un veikt sarežģītākas darbības.

    

   Ražotājvalsts: Spānija
   Materiāls: koks, netoksiska ūdens bāzes krāsa, kokvilnas maisiņš
   Izmēri: Nins® koka figūriņas: izmērs ar cepurīti 6,5 cm, izmērs bez cepurītes 4,5 cm, monētas un gredzeni:
   Ø 4,7 cm
   18 mēneši
   Kopšana:
   tīrot Grapat koka rotaļlietas un izstrādājumus, izmantojiet tikai mitru drānu. Neiegremdējiet ūdenī un nelietojiet dezinfekcijas līdzekļus vai karstu ūdeni.
   Kvalitātes standarts: Toy EN / 71-3: 2014 + A1: 2014 / 2013


SEKO MUMS INSTAGRAM - FACEBOOK
Vai saņem jaunākos piedāvājumus no ekobebe.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info