• Vilnas Virsmatracis Bērna Ratiem

  100% vilnas matracis, kas paredzēt lietosani bērna ratos
  Ražotājs: Roku Darbs
  Kods: LLIN02MAG
  Cena:
  23.00

  Apraktst
  Vilnas virsmatraci var izmantot gan ziemā gan vasarā, nodrošinot mazulim ērtāku, siltāku, elpojošāku guļvietu. Vilnas vērtīgākā īpašība ir tā, ka atšķirībā no sintētiskajiem materiāliem vilna nodrošina termoregulāciju un tajā nav iespējama pārkaršana.

  Vilnas virsmatrača īpašības un pielietojums:
  * Dabīgais vilnas kārsums labi regulē gaisa cirkulāciju starp vilnas matraci un bērniņu, mazulis nesvīst un vienmēr ir siltumā.
   
  * Vilnas virsmatrača galos iestrādātās gumijas nodrošinās stabilu noturību pie virsmas.
   
  * Aitas vilnas kārsuma matracītis ir ūdens izturīgs.

  Kembridžas universitātes klīniskie pētījumi pierādījuši, ka aitas vilnai piemīt nomierinošs un stresu mazinošs efekts. Vilna liegi ieskauj mazulīti, nodrošina bērnu locītavu un muskuļu pastāvīgu maigu siltuma un mikromasāžas iedarbību, kas uzlabo asinsriti kā rezultātā bērniņš mierīgāk guļ, labāk pieņemas svarā un kopumā ir apmierinātāks ar dzīvi.
   
  Tas īpaši noderīgi būs priekšlaicīgi dzimušiem bērniņiem vai bērniem ar zemu dzimšanas svaru. Turklāt neskaitāmas slimnīcas Anglijā, Austrālijā un Jaunzēlandē izmanto vilnas paliktnīšus priekšlaicīgi dzimušo bērnu inkubatoros, kā arī bērnu reanimācijas nodaļās jau daudzus gadus.
   
  Vilnas virsmatracis ir lietojams visu gadu! Vasarā tas atvēsina, bet ziemā silda, jo vilnai piemīt izcilas termoregulācijas īpašības. Piedevām vilna lieliski uzsūc mitrumu (tā spēj uzsūt šķidrumu līdz pat 30% no sava svara un vienalga būs sajūta, ka tā ir sausa), mazina sliktu baktēriju vairošanos un ir ugunsdroša, jo dabīgā vilnas šķiedra nedeg.
   
  Alerģijas risks

  Dažiem cilvēkiem ir alerģiska reakcija uz vilnu. Lielākā daļa cilvēku, kuri domā, ka ir alerģiski pret vilnu, patiesībā ir jutīgi uz kādu no vilnas apstrādes ķimikālijām, bet nevis uz vilnas šķiedru kā tādu. Tādos gadījumos nepieciešams lietot tikai dabīgos vilnas izstrādājumus, kā arī izvēlēties mīkstāku vilnu.
   
  Dabīgajā vilnā nav nekādu ķīmisku piejaukumu
   
  Uzglabāšana un kopšana

  - Vilnas virsmatraci ieteicams mazgāt vēsā ūdenī līdz 30 °C ar rokām vai veļasmašīnas rokas režīmā, izvēloties pēc iespējas saudzīgākus mazgāšanas līdzekļus – vislabāk šķidros mazgāšanas līdzekļus. Veltiet pietiekami daudz laika un ūdens virsmatrača skalošanai.
   
  - Laiku pa laikam atrodiet iespēju izkarsēt vilnas virsmatraci saulē – tas dezinficēs vilnas šķiedru.
   
  - Izvairieties no vilnas gludināšanas – nepariezi izvēlēta temperatūra var sadedzināt vilnu, radot neatgriezeniskus bojājumus.

  Ražotājvalsts: Latvija
  Sastāvs: 100% vilna
  Pieejamie izmēri: 34 x 80 cm
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info