• Ziepju Turētājs ar Magnētu

  Ērtība ikdienas lietošanai!
  Statuss: Ir noliktavā
  Kods: 4260722640014
  Cena:
  8.50

  • SAVONT ziepju turētājs, kas ļauj uzglabāt cietās ziepes tieši izlietnē vai dušā. Tas tiek piestiprināts ar piesūcekni, bez urbšanas vai līmēšanas. Ziepes ir piestiprinatas ar magnētu un pilnībā izžūst izlietnē, virs izlietnes vai dušas kabīnē. Ziepju putas ieplūst tieši izlietnē. Izmantojiet to pašu metodi, lai piestiprinātu ziepju turētāju dušā vai vannā. Nav urbšanas, nav līmēšanas, vienmēr tīrs!

   Cieto ziepju uzglabāšana vienmēr ir neliela problēma: ja ziepes atrodas ziepju traukā, tām trauka apakšā vēnmēr turas mitrums, un ziepes kļūst mīkstas, vai arī trauka apakšā sakrājas ziepju paliekas, kas bojā skatu. Toties šāds turētāja variants ir bez urbšanas sienā vai līmēšanas, ar vizuāli neuzkrītošu, bet spēcīgu piesūceknīti pielipināms pie flīzēm gan izlietnes, gan dušas kabīnē.

   Savont ziepju turētājs:
   ✔ Var uzstādīt uz izlietnes vai pašā izlietnē, vannā vai dušā.
   ✔ Spēcīgs, taču mazs piesūceknis, tikai 34 mm diametrā.
   ✔ Piesūceknim izmanto augstas veiktspējas materiālu: pielīp pie visām gludām virsmām.
   ✔ Notur ziepes līdz 150 g katrā pozīcijā.
   ✔ Vienmēr noņemams un atkārtoti piestiprināms.

   * Ļoti sausu ziepju gadījumā pēc plāksnītes iespiešanas ziepēs var būt nepieciešams ziepes uzputot un tad ļaut tām uz nakti sacietēt.

   Ražotājvalsts: Vācija

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info