• Rokassprādze Palo Santo ar Ametistu 8mm

  Lieliska kvalitāte Labākā cena - Palo Santo un pusdārgakmeņu rokassprādze piešķir pacilājošu un patīkamu aromātu!
  Statuss: Ir pieejams
  Ražotājs: SPIRITUAL GIFTS
  Kods: 14116
  Cena:
  17.99

  Apraksts
  Elastīga rokassprādze no ilgtspējīgi novāktām Palo Santo pērlītēm (± 8 mm) no Peru un dabīgām nekrāsotām ametista pērlītēm.

  Palo Santo aproces sniedz pacilājošu un patīkamu aromātu. Savērta uz elastīgas auklas, lai derētu visām plaukstu locītavām!

  Ametists ir purpursarkanas krāsas kvarca kristāls. Violetas nokrāsas atšķiras no gaišas lavandas līdz dziļi violetai. Ametista kristāliem ir garīga īpašība, un tos var izmantot, lai palīdzētu cilvēkiem sasniegt augstākus apziņas līmeņus. Tās var kalpot kā tilts starp fiziskajām un ēteriskajām frekvencēm, radot atveri apgaismībai.

  Palo Santo īpašības
  Andu pamatiedzīvotāji gadsimtiem ilgi ir izmantojuši Palo Santo, lai atvairītu negatīvo enerģiju. Kad šī svētā malka tiek sadedzināta, tiek attīrīta negatīvā enerģija, atjaunots miers un harmonija un nostiprināta saikne ar māti Zemi. Saskaņā ar tradīciju Palo Santo ir dabiska sāpes mazinoša, stresu mazinoša un relaksējoša iedarbība. Palo Santo ir patīkams atsvaidzinošs un pacilājošs aromāts. Palo Santo aromāts var palīdzēt noskaidrot jūsu auru un/vai veicināt pozitīvas sajūtas un prieku.

  SERFOR sertificēti Palo Santo produkti
  Šis Palo Santo nāk no mežiem, kurus apsaimnieko, sertificē Peru Lauksaimniecības un apūdeņošanas ministrija (SERFOR). Tiek izmantoti tikai tie Palo Santo koki un zari, kas ir dabiski nokrituši un palikuši uz zemes vismaz 3 līdz 4 gadus. Šāds ražas novākšanas veids nekaitē dabai un tiek izmantota tikai koksne ar bagātīgu aromātu.

  Materiāls: Dabīgais akmens Ametists - koks Palo Santo
  Izmērs: 18-19cm, diametrs 8mm, elastīgs diegs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info