• Latvian
  • Russian
Trešdiena 17.  Jūlijs
Vārda dienas svin:
Aleksejs, Aleksis
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Ekobebe ir ģimenei piederošs bizness
Kad mums piedzima pirmais bērniņš mēs sākām meklēt labu, kvalitatīvu organiskās kokvilnas apģērbus mūsu meitiņai, bet bija sarežģīti ko atrast. Vairums, kas bija pieejams Latvijas veikalos ir ražots kādā no Ķīnas rūpnīcām un ja paskatās ziņas tad liekas diezgan baisi ko šie pesticīdiem bagātie apģērbi spēj nodarīt mazuļa ādai un kā ietekmē to imūno sistēmu. Mēs nolēmām sākt ģimenes biznesu, lai ģimenes kā mūsu, kuras vēlas visu to labāko savam Follow Your Hart!mazulim, atrastu piemērotu vietu pirkumiem.

Ekobebe piedāvā tikai un vienīgi apģērbus, kas ir nekaitīgi Jūsu mazulim un pasaulei, kurā Jūsu mazulis augs. Ekobebe Jums piedāvā unikāla dizaina jaunākos un arī dabīgās krāsas vienkāršus organiskās kokvilnas apģērbus. Dizaineru brendi, ko piedāvājām ekobebe.lv veikalā, ir no 100% sertificētas organiskās kokvilnas un ražoti ievērojot Fairtrade* noteikumus.
Iepērkoties Ekobebe veikalā Jums var būt mierīgs prāts, un apziņa, ka iegādājaties tiešām pašu to labāko savam mazulim.

* Fairtrade jeb godīgā tirdzniecība nozīmē, cilvēki, kas iesaistīti produkta ražošanā tiek atalgoti par labāku cenu, tādējādi saņemot godīgu samaksu par to, ko ir nopelnījuši, un vēl spēj gūt papildu ienākumus. 

Renē, Santa, Luīze un Lotte Hulzingi   

  

 

   
Ekobebe Facebook
   Darba laiks: 10:00 - 18:00
 29222728
   
Klientu serviss: 10:00 - 20:00
 
www.ekobebe.lv
Aizmirsi paroli?
Neesi reģistrējies? Reģistrēt
Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info
;