• Latvian
  • Russian
Pirmdiena 25.  Marts
Vārda dienas svin:
Māra, Marita, Mārīte
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Lovely Baby Music - Raimond Lap arrow Lovely Sleepy Baby CD
 Lovely Sleepy Baby CD
Click for bigger view

Lovely Sleepy Baby CD

Cena: 12.99EUR

Ekobebe Jums piedāvā pirmo reizi Latvijā Lovely Baby disku kolekcijas - pasaulē pirmā un vienīgā mūzikas kolekcija, kas ir speciāli radīta mazuļiem, sākot no 6-tā grūtniecības mēneša līdz 4 gadiem. ŠĪ mūzika veicina emocionālo, intelektuālo un fizisko attīstību. Tā ne tikai palīdz mazuļiem, bet arī vecākiem – viņus nomierinot satraukuma brīžos un uzmundrinot ikdienā. Lovely Baby CDs palīdzēs Jums izveidot spēcīgākas ģimeniskās attiecības nostiprinot mazuļa un vecāku saikni. Klausoties mūziku, paņemiet mazuli klēpī un Jūs redzēsiet, cik pārsteidzoši mazuļi reaģē uz to, Jūs būsiet –pārsteigti!

Šī diska mūzika ir speciāli sakomponēta raudulīgiem mazuļiem, lai nomierinātu tos.


Iezīmētās dziesmas paraugus iespējams noklausītie

Free As A Bird
Take Your Time
Safe At Home
Baby's Melody
Baby's Love For Parents
Toddler's Rest
Almost Asleep
Sleepy Melody
Toddler and Baby


 

   
Ekobebe Facebook
   Darba laiks: 10:00 - 18:00
 29222728
   
Klientu serviss: 10:00 - 20:00
 
www.ekobebe.lv
Aizmirsi paroli?
Neesi reģistrējies? Reģistrēt
  www.ekobebe.lv POPULĀRS
www.ekobebe.lv

ATSAUKSMES:
*** Jau sen gribēju Jums aizrakstīt un pateikt LIELU LIELU PALDIES par mūzikas diskiem priekš mazajiem! Šī mūzika ir vienkārši dievīga! Pirmo reizi uzliekot šo ierakstu (Lovely Baby Magic CD ), ievēroju, ar kādu interesi mazie bērni (vienam  pusotrs gads, otram 3 mēneši) klausās un nomierinās, ja fonā skan šī mūzika. Atzīšos, ka pati pirmo reizi dzirdot, nodomāju, ka ir mazliet dīvaini, bet tagad varu likt roku uz sirds un teikt, ka tiešām - šī mūzika nomierina un uzlabo garastāvokli ne tikai mazulim, bet arī māmiņai!
Liels paldies mūzikas radītājam! - Ilze no Inciems

*** Gribu padalīties ar savu pieredzi un silti ieteikt mazuļu diskus. Mums neirologs ieteica klasisko mūziku mūsu mazulim, nopirkām Klasiķus mazuļiem
un Sleepy mazuļiem ar jūras skaņām. Ļoti patīk gan mazulim, gan pašai mammai. Reiz vienu vakaru mazais bija dikti satraukts par dienas notikumiem, nekādi nevarējām nomierināt, uzlikām Klasiķus mazajiem un pie 3 dziesmas jau saldi čucēja. šī mūzika ir tā vērta lai to iegādātos, silti
iesaku. - Iveta

*** Поделюсь отзывом! Я купила аж 2 комплекта! Очень нравится и ребенку, и нам! правда долго не послушаешь. говорят, максимум надо слушать 20 мин. а по мере того, как ребенок растет, можно увеличивать время прослушивания. нам помогает, когда дочка плачет очень сильно из-зя зубов, еще когда в машине устает ехать, ее это отвлекает и успокаивает одновременно. - Karina

*** Ak, Dievs, paldies jums par superīgo sūtījumu! Tikko saņēmu pirmos 4diskus! Kamēr dēluks guļ, klausos es un staroju, smaidu!!! Super, kolosāli! Paldies! - Ineta no Gulbenes

*** Mazajam riktīgi patīk un mani arī nomierina.- Ilona no Rīgas

*** Mne samoi ochenj ponravilsa disk Sleepy baby, tam ochenj prijatnie melodii, uspokaivajushie!!!

*** IR efekts! Pie tam kāds! Esmu sajūsmā! Ieva no Bauskas

*** Es jau pasūtīju vienu no tiem CD, tā ir fantastiska mūzika, man jau ļoooti patīk, tur teikts, ka var sākt klausīties jau no 6. grūtniecības mēneša, un man jau tas ir, tā kā tagad gaidu atnākam savu CD, lai kopā ar mazuli puncī to klausītos!

*** Песенки Lovely baby действительно очень милые, уже давно их слушаем Денис тоже смешные звуки издает и ба-ба-ба, и да-да-да или та-та-та... а еще причмокивает языком и делает такой звук грррр с французским прононсом. - Inga

*** Mums ir tas Mocarts! Nu mīļie!!! Es tādu reakciju no sava bērna negaidīju!

*** Mums 6 mēneši, uzliku CD - bebe klēpī. Un ka sāka skatīties un meklēt- kur skan, kas tur lallina... Un tad sāka šūpoties, lalināt līdzi, es laikam esmu ku-kū, bet aizkustinājumā apraudājos.

*** Super! No nākamās māmiņalgas pasūtīšu vēl!

*** Tā mūzika ir fantastiska, kad noklausījos demo dziesmu, gandrīz apraudājos vīram ar ļoti patika, domāju, ka mūsu mazajam ar patiks.

*** Uzliku demo versijas savai mazajai (nepilns gads) un viņa sāka dziedāt un dejot kā vēl nekad! Tur tajā CD Lovely Baby Magic 1 ir dziesmiņa "Nabadabada" un meita tik ļoti centās atdarināt šo vārdiņu, ka mums abām palika jautri. Savukārt, kad uzliku Lovely Sleepy Baby, viņa tā mīļi pieglaudās klāt un sāka žāvāties! Un uzreiz pēc tam gāja gulēt un ātri aizmiga.

*** Man ir 3 mēnesīšus jauns dēliņš un tiešām šai mūzikai ir dziedinošs spēks, mazais klausījās muti pavēris.

*** Mums ar patīk! Un pie sleepy baby bērniņš nopmierinās un čuč un man ar ļoti patīk!

*** Mūzika ir vienkārši fantastiska tās emocijas kādas ir bērniņiem klausoties nevar aprakstīt, paldies Jums!!!
Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info
;