• Latvian
  • Russian
Otrdiena 21.  Maijs
Vārda dienas svin:
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Aprūpei, higiēnai arrow Dabiskās Ziepes arrow Bio Ziepju rieksti 1kg
           Bio Ziepju rieksti 1kg
Click for bigger view

Bio Ziepju rieksti 1kg

Cena: 15.50EUR

Indijas ziepju rieksti ir koka augļi, kuru sastāvā ietilpst lipīga, aktīva viela saponīns. Čaumalai nonāk saskarē ar ūdeni, saponīni izveido maigas, dabiskas sārmainas vielas, kurām piemīt izcils mazgājošs spēks. Atšķirībā no ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem, riekstu čaula ir pilnībā dabīga un nesatur nekādas kaitīgas, kairinošas ķīmiskas vielas. Tādēļ šīs mazgājošās čaumalas nekairina ādu, un arī dabai ir tik draudzīgas, cik vien tas vispār iespējams.

Kā lietot veļas mazgāšanai: Ieberiet baltā kokvilnas maisiņā 4 – 6 čaumalu pusītes, maisiņu rūpīgi aizsieniet un lieciet veļas mazgāšanas mašīnā kopā ar veļu (30 – 90°C temperatūrā) vai mazgājiet ar rokām.
Ražotājs garantē, ka vienas un tās pašas čaumalas, nezaudējot mazgāšanas kvalitāti, var izmantot vismaz 3 reizes. Ja mazgāšanas temperatūra ir zema, tās pašas čaumalas var lietot 4 – 6 reizes.
Šādi mazgājot drēbes 2 – 3 reizes nedēļā, 1 kg riekstu čaumalu pietiek 4 cilvēku ģimenei veselam gadam.
Pēc tam izmetiet čaumalas kompostā vai bioloģiski pārstrādājamajos atkritumos.

Riekstu pielietojuma veidi: Veļas mazgāšanai, īpaši ir paredzēti cilvēkiem ar alerģisku ādas reakciju. Šampūnu un dušas želeju pagatavošanai.Telpaugiem šķidrais riekstu koncentrāts, atjaukts ar ūdeni, palīdz tikt vaļā no laputīm un citiem kaitēkļiem.

Universālais mazgāšanas līdzeklis (traukiem un cietām virsmām):
2 – 3 čaumalu pusītes pārlejiet ar 100 – 150 ml verdoša ūdens un ļaujiet ievilkties 10 – 15 minūtes. Tad čaumalas izņemiet un atdzesēto šķidrumu iepildiet pudelē ar izsmidzinātāju.
Saponīni šķīdina gan taukus, gan kaļķa nogulsnes, tiem piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības bez nevēlamiem blakusefektiem.
Ar šo līdzekli var mazgāt automašīnu, kā arī izmantot automašīnas salona tīrīšanai.

Šampūns – dušas želeja – šķidrās ziepes
5 rieksta čaumalu pusītes pārlejiet ar 250 ml verdoša ūdens un ļaujiet 10 – 15 minūtes ievilkties. Tad čaumalas izņemiet un atdzesēto šķidrumu iepildiet pudelē ar pumpīti. Ja vēlaties šķidrākas ziepes, vēlāk variet atšķaidīt ar ūdeni. Ja nepieciešamas stiprākas ziepes, gatavo šķidrumu vienkārši vēlreiz uzvāriet, pievienojot vēl dažas čaumalas. Saponīni īpaši labi taukainu matu un jutīgas, iekaistošas ādas mazgāšanai, padara matus viegli ķemmējamus un mīkstus, kavē matu izkrišanu un blaugznu rašanos. Ar šo šampūnu var mazgāt mājdzīvniekus.

Dārglietu tīrīšanai
2 – 3 riekstu čaumalas bļodā pārlejiet ar 100 – 150ml karsta ūdens un ļaujiet mērcēties 45 minūtes. Tad čaumalas izņemiet un plaukstās paberzējiet, līdz parādās putas. Tad ar šīm čaumalām variet spodrināt cēlmetālu rotaslietas vai galda piederumus. Ja vēlaties, variet izmantot arī šķidrumu, kurā rieksti mērcējās – samitriniet tajā mīkstu zobu birstīti un tīriet dārglietas līdz spīdumam.

Augiem:
Šķidrumu, kurā mērcējušies rieksti, iepildiet pudelē ar izsmidzinātāju, un reizi dienā apsmidziniet augus – saponīni nepatīk tādiem kaitēkļiem kā laputis, tīklērces u.c. Čaumalu iedarbību var pastiprināt nātres – iemērciet tās uz diennakti ūdenī un tad sajauciet iegūto izvilkumu ar ziepju riekstu šķidrumu.

Komplektā ietilpst:
• ziepju rieksta čaumalas 1 kg iepakojumā, kopā ar 2 kokvilnas maisiņiem ērtākai lietošanai;

• 100 % augu valsts līdzeklis – mazgā tīri un pamatīgi, vienlaikus – maigi un saudzīgi.
• Ideāls alerģiskiem cilvēkiem.
• Videi draudzīgs – nekādu ķimikāliju, nekāda piesārņojuma, viegli atjaunojami resursi!
• Naudas ziņā līdz pat 50 % izdevīgāks kā parastie mazgāšanas līdzekļi!