• Latvian
  • Russian
Sestdiena 16.  Decembris
Vārda dienas svin:
Alvīne
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv
      

Turtle Bag - Bio kokvilnas iepirkumu soma-tīkliņš
  
SAKI PLASTMASAS
           MAISIŅIEM!

    Turtle Bags no €7,49  www.ekobebe.lv   Ekobebe Info
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Eko Rotaļlietas - Mīkstās Rotaļlietas - Grabulīši - Koka Rotaļlietas arrow Vulli Žirafe Sofija arrow Vulli Žirafe Sofija - Sophie the Giraffe
Vulli Žirafe Sofija - Sophie the Giraffe
Click for bigger view

Vulli Žirafe Sofija - Sophie the Giraffe

Cena: 18.99EUR

Sophie the Giraffe ir 100 % dabīga rotaļlieta. Tā ir droša un mīļa izvēle Jūsu bērnam. Kā mazuļa pirmā rotaļlieta, tā viecina maņu orgānu attīstību no 3 mēnešu vecuma.

Redzei: Trīs mēnešu vecumā mazuļa redze ir vēl ierobežota, bet spēj atšķirt lielu kontrastu.Tumšie un kontrastējošie plankumi, ar kuriem pārklāts viss Sophie the Giraffe ķermenis, veicina vizuālu stimulāciju un ātri mazulis viegli atpazīst šo rotaļlietu. Drīz rotaļlieta mazulim kļūst par pazīstamu un nomierinošu priekšmetu.

Dzirdei: Rotaļlietas pīkstulis mazuli uzjautrina, stimulē viņa dzirdi un vēlākos mēnešos, tas palīdz bērmam izprast saikni starp cēloņiem un sekām.

Garšai: Sophie the Giraffe ir ļoti elastīga, tai ir daudz detaļu, kuras mazulis var košļāt (ausis, ragi, kājas). Rotaļlieta ir ideāli piemērota zobu nākšanas periodā, un tā ir pilnīgi droša. Izgatavota no 100% dabīga kaučuka un pārtikas krāsas.

Taustei: Sophie the Giraffe ir ideāli piemērota mazuļa mazajām rociņām. Tā ir ļoti viegla, un mazulim ir viegli satverama aiz garajām kājām un garā kakla, pat mazuļa pirmajās dienās. Uz žirafes virsmas ir dažādas tekstūras un reljafi. Satausto tā ir ļoti mīksta. Tā veicina psiholoģisko un emocionālo reakciju-nomierināšanu.

Ožai: Dabiskā kaučuka smarža (kas iegūta no Hevea koka) padara Sophie the Giraffe par ļoti īpašu rotaļlietu, kuru mazulim būs viegli atpazīt citu rotaļlietu vidū.
 Papildus piedāvājums!:

Lupatiņa (bio kokvilna)22x22
Lupatiņa (bio kokvilna)22x22
1.25EUR
Ielikt grozā
Sophie la Girafe Baby Giftbox
Sophie la Girafe Baby Giftbox
29.99EUR
Ielikt grozā
Attitude Mitrās salvetes (72 sloksnes)
Attitude Mitrās salvetes (72 sloksnes)
6.40EUR
Ielikt grozāCopyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes