• Latvian
 • Russian
Sestdiena 20.  Aprīlis
Vārda dienas svin:
Mirta, Ziedīte
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Rubber Naturally designed for eco babies

HEVEA produkti nav toksiski, nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, PVC, BPA vai ftalāti, un atbilst visiem drošības standartiem, izgatavoti no 100% dabiska kaučuka.

Dabiskais kaučuks:

HEVEA knupīši, ģraužamrotaļlietas un vannas rotaļlietas ir izgatavotas no 100% dabiska kaučuka, kas bioloģiski noārdās dabā un ir ilgtspējīgs resurss. Dabiskam kaučukam ir spēja sadalīties fiziski un /vai ķīmisku mikroorganismu ietekmē, piemēram, kā saules gaisma, gaiss un mitrums.

Drošība:

Lai nodrošinātu produktu kvalitāti, Hevea pārbauda visus produktus ar labi pazīstamiem starptautiskiem uzņēmumiem, piemēram, SGS, Intertek un Bureau Veritas, lai atbilstu standartiem Eiropā, ASV, Kanādā un Austrālijā.

HEVEA knupīši atbilst standartiem, drošības noteikumu EN1400, AS / NZS ISO 8124, un ASTM. Uz katra knupīša ir iegravēts kods, lai varētu noteikt tā ražošanas datumu. Katrs knupītis iziet fizisku stiepšanas testu, lai pārbaudītu tā atbilstību.

HEVEA vannas rotaļlietas un graužamās rotaļlietas ievēro drošības noteikumus EN 71, AUS / NZ ISO un ASTM.

Hevea iepakojums ir FSC sertificēts.

FSC preču zīme uz iepakojuma ir garantija, ka papīrs (vai koks) nāk no atbildīgi apsaimniekota meža, kas palīdz novērst mežu izciršanu un degradāciju. Tas ir svarīgi, miljoniem cilvēku, kuri ir atkarīgi no meža iztikas, protams, arī videi kopumā.           Hevea Placemat Toxic-free
Click for bigger view
25.00EUR
Hevea Gumijas koka Grabulītis
Click for bigger view
19.99EUR

Hevea Kawan Teether
Click for bigger view
14.50EUR

Hevea Pīlīte Alfie Vannai
Click for bigger view
9.95EURHevea Vannas Pīlīte Kawan
Click for bigger view
14.50EUR
Skaits #  
Rezultāti 1 - 16 no 16

   
Ekobebe Facebook
   Darba laiks: 10:00 - 18:00
 29222728
   
Klientu serviss: 10:00 - 20:00
 
www.ekobebe.lv
Aizmirsi paroli?
Neesi reģistrējies? Reģistrēt
Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info
;