• Latvian
  • Russian
Sestdiena 20.  Aprīlis
Vārda dienas svin:
Mirta, Ziedīte
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

GOLDI Knupītis 100% Dabīgs Kaučuks

Goldi knupīši ir zīmola produkts,kas reģistrēts Vācijas patentu un zīmolu iestādē. Goldi nomierinošie knupīši Ir apbalvots ar augstāko kvalitātes grādu ÖKO-Test testu rezultātā, kas izpēta un regulāri pārbauda produktus balstoties pēc Vācijas veselības ministrijas izvirzītajiem likumiem.  pilnībā izgatavoti no dabīgā kaučuka.Tiem nav nekādu uz naftas bāzes sintētiski ražotā kaučuka papildus piejaukumu.

Tā kā Goldi ir pilnībā dabisks produkts, izgatavošanas procesā var veidoties dažādas nelielas krāsas un virsmas atšķirības, kas neiespaido kvalitāti.Produkta drošībai neatkarīgas, valsts akreditētas pārbaudes laboratorijas pārbauda Goldi knupīšus saskaņā ar EN 1400-1-2-3. Turklāt Goldi knupīšiem, pamatojoties uz pārbaudesmetodi/normu EN 14350-2, tika pārbaudīta bisfenola-A(BPA) klātbūtne un pārbaudes rezultāti apliecināja, ka Goldi dabīgais kaučuks nesatur bisfenolu-A (BPA). Mājas lapā www.goldisauger.de sadaļā Goldi Service ir apskatāmi pārbaudes ziņojumi. Žurnāls Öko-Test pārbaudīja Goldi knupīšus un piešķīra Goldi nomierinošajiem knupīšiem dabīgajā formā, kā arī Goldi knupīšiem nošķeltajā formā vērtējumu „ļoti labi”.Saskaņā ar sertificēto pārbaudes metodi nesatur bisfenolu-A (BPA)

Kādas formas knupīti izvēlēties?

Goldi knupīši caur zīšanu palīdz apmierināt bērna vajadzību pēc nomierināšanās;novērst iespējamās negatīvās sekas pēc pirksta zīšanas, piemēram, nepareizu zobu un mutes dobuma attīstību. Dažkārt apaļas formas knupīši vairāk ir piemēroti bērniem,kurus māte vēl baro ar krūti. Tas ir labāk tāpēc, ka mazuļa mēle atrodas zem pupa,līdzīgi kā zīžot no krūts. Anatomiskās formas knupīšiem ir slīpa pupa virsma, kas ļauj mazulim kustināt mēli virzienā pret slīpumu,nevis zem tā, tādā veidā mēles spiediens tiek virzīts uz pupa galiņu. Apmēram 80 % mazuļu parasti pārvieto knupīšus mutē,tāpēc pediatri iesaka sākt ar apaļas formas knupīšiem. Goldi ražo apaļas formas knupīšus trīs izmēros, tādā veidā knupīši aug kopā ar mazuli (skatieties otrajā pusē).Goldi piedāvā divu izmēru knupīšus bērniem, kuri jau ir pieraduši pie anatomiskās formas knupīšiem ar slīpu galu.

Goldi Kaučuka Knupītis

Kā lietot knupīti?

Goldi knupītis ir jānomazgā tekošā ūdenī pirms katras lietošanas; bērniem līdz sešu mēnešu vecumam knupīti ir jāsterilizē. Lai knupīti dezinficētu, tas jāieliek traukā ar aukstu ūdeni un jāuzvāra. Ūdens vārīšanas laikā ar koka karoti noturiet knupīti zem ūdens. Pēc divām minūtēm izņemiet knupīti no verdoša ūdens un uzlieciet uz tīra virtuves dvieļa. Knupīšus var dezinficēt arī speciālā sterilizatorā.Pirms katras izmantošanas uzmanīgi apskatiet knupīti: ja uzspiežot pups salīp kopā, nekavējoties nomainiet to. Jo biežāk Jūs lietojat knupīti, jo biežāk Jums tas ir jāpārbauda – izstiepiet pupu un pārliecinieties, ka tas nav bojāts. Ja uz knupīša ir kaut mazākie bojājumi, lūdzu,nekavējoties nomainiet to. Nemērcējiet knupīti saldos dzērienos vai zālēs - tas Jūsu mazulim var izraisīt kariesa rašanos. Aktīvo spēļu laikā nolieciet knupīti malā. Tiklīdz mazulis ir aizmidzis, izņemiet knupīti no mutes. Nekad nelietojiet knupīti mazuļa nomierināšanai, kamēr nezināt uztraukuma cēloni (tas var būt izsalkums, netīri autiņiu.c.). Goldi iesaka zīdaiņiem dot knupīti tikai tad, kad viņš jau ir iemācījies labi zīst mātes krūti. Goldi knupīšus ir ieteicams nomainīt ik pēc 4-5 nedēļām vai arī pēc vajadzības.

Kāpēc labāk ir izvēlēties knupīšus no dabīgā kaučuka?

Augstas kvalitātes kaučuka knupīši veicina bērna komfortu un mieru. Dabīgais kaučuks ir labs higiēnas līdzeklis. Knupīši ir izgatavoti no viengabala kaučuka, tāpēc tiem nav nekādu šuvju un plaisu, kur varētu uzkrāties baktērijas. Bez tam dabīgā kaučuka knupīši ir ieteicami arī tiem bērniem, kuriem jau ir parādījušies zobiņi. Pateicoties elastīgam materiālam, knupīti nevar sagrauzt un norīt tā daļas.  

Kas var būt dabiskāks kā zīšanas reflekss?

Zīšanas reflekss ir bērna dabiska un nepieciešama vajadzība.Tāpat kā rīšanas reflekss, arī šis reflekss nomierinoši ietekmē bērnu. Gadījumā, ja bērns ir paēdis un apmierinājis savu izsalkumu, bet tomēr nepārstāj zīst, mātei Goldi Sauger var rasties nepatīkamas un pat sāpīgas sajūtas. Pastāv varbūtība, ka, piedāvājot bērnam pudelīti, barošanas process pārvērtīsies par bērna nomierināšanās veidu. Trešajā dzīves mēnesī bērns sāk zīst visu, kas atrodas viņa redzeslokā. Šī attīstības fāze vēlreiz apstiprina zīšanas refleksa koncepciju: tā norāda uz to, ka zīšanas reflekss ir instinktīva nepieciešamība, kas nav saistīta ar pašu ēšanas procesu. Rezultātā mazulis bieži vien izvēlās zīst lielo pirkstu, kas var izraisīt zobu un runas problēmas tālākajā attīstībā. Pētījumi liecina par to, ka bērni, kuri jau sākuši staigāt, reti vai arī nekad nezīž lielo pirkstu, ja viņiem laicīgi tika dots knupītis. Par priekšrocību ir uzskatāms arī tas, ka vecāki vienmēr var kontrolēt to, kā bērns izmanto knupīti (to var paslēpt, bet bērna pirkstu paslēpt neizdosies). Goldi iesaka vecākiem atļaut saviem bērniem izmantot knupīšus, tomēr sekot tam, lai bērns tiktu atradināts no knupīša ne vēlāk kā 2-3 gadu vecumā.

Kāpēc ir svarīgs tieši plakans knupīša aizsargs?

Goldi knupīšiem ir plakanas formas aizsargs, kas ļauj mazulim brīvi kustināt sejas un mutes muskuļus. Jāņem vērā, ka vairums knupīši, kam ir ieliekts aizsargs, ierobežo bērna sejas un lūpu muskuļu kustību. Tas var kavēt šo muskuļu attīstību, kā arī bērns nevar apmierināt savas zīšanas vajadzības, elpojot caur muti.

1. Apkārtējais aizsargs ir mīksts un gluds, kas brīvi un dabīgi attīsta žokļa muskulatūras darbību. Aizsargs neatstāj nospiedumus uz mazuļa sejas.
Latvijā Goldi knupīši ir Jaunums ( Ražots EU): ražots no 100% dabīga materiāla – kaučuka koks Hevea Brasilienis. Šis 100% dabīgais knupītis ir mīksts, elastīgs un nesatur toksiskas vielas; nav ķīmisku mīkstinātāju, parabens, PVC, vai phthalates; BPA (bisphenol-A) brīvs; nav alerģisks un nav mākslīgi krāsots. Produkts pilnībā atbilst augstākiem Eiropas drošības un kvalitātes standartiem EN 1400.
2. Knupītis ir veidots vienā gabalā, pups un aizsargs ir droši savienoti tādejādi pasargājot to no sadalīšanās gabalos.

3. Satvēriena riņķis ir mīksts un ērts laikā kad mazulis bauda pusdienas.

4. Pups ir mīksts, ērti pielāgojas mazuļa mutei un ir simetrisks. Kā rezultātā mēlei ir pietiekami daudz vietas kustībai. Apaļais pups ir veidots tā lai atgādinātu mātes krūts formu.

5. Trīs ventilācijas caurumi aizsargā no ādas kairinājuma kas tiek radīts ar siekalām, palīdzot ādai elpot.

Kāpēc būtu jāizvēlas Goldi knupīši:

1. Šis 100% dabīgais knupītis ir mīksts, elastīgs un nesatur toksiskas vielas; nesatur ķīmiskos mīkstinātājus, parabēnu, PVC vai ftalātu; nesatur bisfenolu-A (BPA); nav alerģisks un nav mākslīgi krāsots. Produkts pilnībā atbilst augstākiem Eiropas drošības un kvalitātes standartiem EN 1400.

2. Apkārtējais aizsargs ir mīksts, gluds un plakans, kas nodrošina brīvu
un dabisku dzirdes muskulatūras kustību un attīstību. Knupīša aizsargs ir lielāks nekā parastā knupīša aizsargs un tas neļauj bērnam saspiest elastīgo materiālu tā, lai to pilnībā ieliktu mutē. Bez tam knupīša aizsargs neatstāj nospiedumus uz mazuļa sejas.

3. Trīs ventilācijas atveres uz knupīša malām aizsargā no kairinājumiem, kas rodas no ilgstošās ādas saskares ar siekalām.

4. Knupīša pups ir mīksts, elastīgs un simetrisks. Rezultātā mutē paliek pietiekami daudz vietas mēles kustībām. Knupīšu pupu apaļajiem modeļiem ir simetriska forma, kas atdarina mātes krūts formu

5. Knupītis ir izgatavots no viengabala kaučuka – pups un aizsargs ir stingri savienoti, un nevar atdalīties.

6. Satvēriena riņķis ir mīksts un ērts izmantošanai, arī guļot mazulim uz vēderiņa.

Lietošanas instrukcija Goldi Kaučuka Knupītis:

Goldi knupīti pēc katras lietošanas reizes ir rūpīgi jānomazgā zem tekoša ūdens; mazuļiem kas jaunāki par sešiem mēnešiem knupītis ir jāsterilizē. Lai sterilizētu knupīti rīkojieties šādi: ielieciet knupīti aukstā ūdenī vārāmā traukā, uzvāriet ūdeni, kad ūdens vārās ar koka karoti piespiediet knupīti zem ūdens lai tas nosterilizētos viscaur. Pēc divām minūtēm izņemiet knupīti no verdoša ūdens un uzlieciet uz tīra dvielīša. Knupīši var tik sterilizēti speciālā tam paredzētā sterilizētājā.

Pārbaudiet knupīti pirms katras lietošanas reizes: ja pups salīp kopā, nekavējoties to nomainiet pret jaunu knupīti. Jo vairāk knupītis tiek lietots, jo vairāk jums tas ir jāpārbauda pastiepjot dažādos virzienos un pārliecinieties, ka tas ir nebojāts. Ja knupītis ir bojāts nekavējoties nomainiet to pret jaunu. Pie ilgākas lietošanas dabīgais kaučuks mēdz pastiepties. Nekad nemērciet knupīti saldā dzērienā vai medikamentos jo tas bojā mazuļa zobus. Rotaļu laikā knupīti nolieciet sānis. Līdzko mazulis ir iemidzis uzreiz izņemiet knupīti no mutes. Nekad nelietojiet knupīti lai nomierinātu mazuli pirms nezināt iemeslu kādēļ mazulis ir satraukts (iemesli var būt izsalkums vai netīri autiņi). Zīdaiņiem knupīti iesaka lietot kad mazulis apguvis pareizi zīst mātes krūti.

Ekobebe ir ekskluzīvais pārstāvis Goldi knupīšiem Latvijā. Ja Jūs vēlaties izplatīt šo produktu Jūsu veikalā, lūdzu sazinieties ar mums

Tagad Jūs varat iegādāties kaučuka knupīšu arī Homeopātiskā aptiekā Rīgā, Skolas ielā 14 ieeja no Lāčplēša ielas. Apaļas formas knupītis (0-3)
Click for bigger view
4.49EUR

 Apaļas formas knupītis (4-11)
Click for bigger view
4.49EUR

 Apaļas formas knupītis 12+
Click for bigger view
4.49EUR


 Ovālas formas knupītis (0-6)
Click for bigger view
4.49EUR


 Ovālas formas knupītis (6+)
Click for bigger view
4.49EUR

 Ovālas formas knupītis XS
Click for bigger view
4.49EURŠķēres Bērnu Nagiem
Click for bigger view
4.50EURZobu riņķis Goldi
Click for bigger view
6.95EUR

Skaits #  
Rezultāti 1 - 21 no 21

   
Ekobebe Facebook
   Darba laiks: 10:00 - 18:00
 29222728
   
Klientu serviss: 10:00 - 20:00
 
www.ekobebe.lv
Aizmirsi paroli?
Neesi reģistrējies? Reģistrēt
  www.ekobebe.lv POPULĀRS
www.ekobebe.lv
Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info
;