• Latvian
  • Russian
Trešdiena 17.  Janvāris
Vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv
      

Turtle Bag - Bio kokvilnas iepirkumu soma-tīkliņš
  
SAKI PLASTMASAS
           MAISIŅIEM!

    Turtle Bags no €7,49  www.ekobebe.lv   Ekobebe Info
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
Visas preces 5000+ uz vietas! - Piegādes laiks 1-3 darba dienas - Omniva, Latvijas Pasts, Piegāde ar Kurjeru......
Daudz produktu, kas paredzēti zīdaiņiem patiesībā nav piemēroti vismazākajiem, īpaši pildītās rotaļlietas, jo materiāls no kā sastāv pildījums vairums ir sintētiska plīša.

Dabīgas un drošas
Dabīgais materiāls ātri pieņem mātes, bērna smaržu un pielāgojas ķermeņa temperatūrai. Visas rotaļlietas ko Ekobebe piedāvā ir darinātas dabai draudzīgos apstākļos. Rotaļlietu krāsainās detaļas ir balinātas bez hlora un ir krāsotas ar nemetālu krāsām.

Vienkāršas, redzamas un izturīgas
Mūsu izvēlēto rotaļlietu dizains ir balstīts mazuļa attīstībai. Bērna radošums un iztēle tiek stimulēta ar mūsu rotaļlietas vienkāršo dizainu. Kombinācija ar nebalināta audekla krāsu un primārām krāsām: sarkana, zila padara rotaļlietas kontrastainas un īpaši redzamas pat jaundzimušajiem mazuļiem. Visi mazuļi košļā to rotaļlietas – tas ir dabīgi! Tāpēc šīs rotaļlietas ir darinātas no izturīga materiāla ar īpaši stipru nošuvi un bez smalkām detaļām kas var atvienoties.Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes