• Latvian
  • Russian
Pirmdiena 25.  Marts
Vārda dienas svin:
Māra, Marita, Mārīte
  www.ekobebe.lv EKO APĢĒRBI
www.ekobebe.lv 

  www.ekobebe.lv PIEDĀVĀJUMS
www.ekobebe.lv

Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Sophie the Giraffe a “must have" for every Baby! 

Žirafe Sofija tika radīta Francijā pateicoties Mesjē Rampeau, kas bija eksperts Havea koka sulas tranformēšanā, ar rotējošo presēšanu pielāgojot to rotaļlietu izgatavošanas tehnoloģijai. ViņšVulli Žirafe Sofija nāca klajā ar ideju izveidot rotaļu žirafi, kas tajā laikā bija kas jauns tirgū, izmērs un forma bija ideāla mazuļa rociņām to satverot un ērti košļājama. Žirafe Sofija izskatās tieši tāpat kā dienā kad radās 1961 gada 25 maijā Svētās Sofijas dienā, kurai par godu žirafe ieguva savu vārdu.

Rotaļlieta ieguva tūlītēju popularitāti Francijā. Jaunās māmiņas nekavējoties saprata, ka šāda rotaļlieta noteikti nepieciešama viņu bērniem. Parādoties pirmajām zobu nākšanas pazīmēm. Cilvēki viens otram stāstot par brīnumaino rotaļlietu, žirafītes popularitāte izplatījās un tā līdz mūsdienām no paaudzēm šī lieliskā rotaļlieta savu liedderību apliecina.

Celebrities Love Sophie!

Sandra Bullock with son LouisIsla Fisher and daughter OliveNicole Richies and daughter Harlow Miranda Kerr and baby Flyn

Sophie ražošanā aizvien tiek izmantota tradicionālā ražošanas tehnoloģija, kurā ietilpst 14 ar roku darbu veiktas operācijas. Rotaļlieta izgatavota no 100% dabīga kaučuka, kas iegūta no Hevea koka sulas.

Sophie la Girafe ir 100 % dabīga rotaļlieta. Tā ir droša un mīļa izvēle Jūsu bērnam. Kā mazuļa pirmā rotaļlieta, tā viecina maņu orgānu attīstību no 3 mēnešu vecuma.
Vulli Žirafe Sofija - Sophie the Giraffe

Redzei: Trīs mēnešu vecumā mazuļa redze ir vēl ierobežota, bet spēj atšķirt lielu kontrastu.Tumšie un kontrastējošie plankumi, ar kuriem pārklāts viss Sophie la Girafe ķermenis, veicina vizuālu stimulāciju un ātri mazulis viegli atpazīst šo rotaļlietu. Drīz rotaļlieta mazulim kļūst par pazīstamu un nomierinošu priekšmetu.

Dzirdei: Rotaļlietas pīkstulis mazuli uzjautrina, stimulē viņa dzirdi un vēlākos mēnešos, tas palīdz bērmam izprast saikni starp cēloņiem un sekām.

Garšai: Sophie la Girafe ir ļoti elastīga, tai ir daudz detaļu, kuras mazulis var košļāt (ausis, ragi, kājas). Rotaļlieta ir ideāli piemērota zobu nākšanas periodā, un tā ir pilnīgi droša. Izgatavota no 100% dabīga kaučuka un pārtikas krāsas.

Taustei: Sophie la Girafe ir ideāli piemērota mazuļa mazajām rociņām. Tā ir ļoti viegla, un mazulim ir viegli satverama aiz garajām kājām un garā kakla, pat mazuļa pirmajās dienās. Uz žirafes virsmas ir dažādas tekstūras un reljafi. Satausto tā ir ļoti mīksta. Tā veicina psiholoģisko un emocionālo reakciju-nomierināšanu.

Ožai: Dabiskā kaučuka smarža (kas iegūta no Hevea koka) padara Sophie la Girafe par ļoti īpašu rotaļlietu, kuru mazulim būs viegli atpazīt citu rotaļlietu vidū.

Vulli - Sensorā Bumba
Click for bigger view
25.99EUR


Vulli Fanfan stirniņa
Click for bigger view
19.99EUR


Skaits #  
Rezultāti 1 - 13 no 13

   
Ekobebe Facebook
   Darba laiks: 10:00 - 18:00
 29222728
   
Klientu serviss: 10:00 - 20:00
 
www.ekobebe.lv
Aizmirsi paroli?
Neesi reģistrējies? Reģistrēt
Copyright © 2003 - 2008 tulpan organic cotton baby clothes
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info
;