• Īrisa Sakne

  Zobu Nākšanas Periodā. Organiski tīri audzēta!
  Ražotājs: Iobio
  Kods: 064010
  Cena:
  14.00

  Latīniskais nosaukums: Iris Pallida/Germanica
  Organiski tīri audzēta!

  Pirmo zobiņu nākšanas periodā, smaganās rodas spīlējoša sajūta. Šajā periodā  bērns vēlas, un tam arī būtu vēlams spēcīgi košļāt. Īrisa sakne nodrošina elastīgu pretestību, kas atvieglo zobu šķilšanos. Īrisa sakne nesaplīst, nesašķeļas, ir higiēniski nevainojama, ievērta  kokvilnas striķī. Īriss iegūts bioloģiskajā saimniecībā.

  Ieteicams košļāt pa ~2 minūtēm 5 reizes dienā un smaganas saņems vajadzīgās aktīvās vielas no saknes.

  Īrisa sakni paredzēts piestiprināt mazulim ap roku tam paredzētajā kokvilnas striķītī, ja tas ir pa garu mēs iesakām to saīsināt, nekādā gadījumā nelikt bērnam ap kaklu. Nekad neatstājiet bērnu bez uzraudzības, kad viņš košļā īrisa sakni.

  Kopšana:
  • Pēc katras lietošanas sakni jāizžāvē istabas temperatūrā. Sakne rūpīgi jāapskata un, ja gadījumā ir atdalījušās saknes daļas, tās jānoņem.
  • Ja sakne kļuvusi netīra, to uz dažām sekundēm iemērc verdošā ūdenī.
  • Ja sakne ir iepakojumā un atrodas vienmērīgā un vēsā temperatūrā (10-20 grādi) tā ir derīga divus gadus.

  No personīgās pieredzes: Mūsu mazulim devām lietošanā, ari pati notestēju, saknei ir nedaudz salkana garša un nedaudz dod kā anestēzijas sajūtu smaganām, iespējams, dēļ tā mazulis to labprāt košļā. Lieliski noderēja periodam kamēr nāca paši pirmie zobiņi, kad zobiņi 2 bija izšķīlušies sakni nelietoju, jo lai samazinātu aizrīšanās risku. Vislabāk ieteicams mazuļiem, kas vēl ēd mammas pienu, tad garšas sajūta ir izteiktāka.

  Ražotājvalsts: Eiropa
  Saknes izmērs: 5 - 7 cm (katrs saknes gabaliņš ir unikāls un atšķiras)
   
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info