• Redecker Nagu Birstīte Bērniem

  Bērnu koka nagu birstīte ar cūkas sariem!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Redecker
  Kods: 071016
  Cena:
  6.50

  Apraksts
  "Redecker Nagu Birstīte Bērniem"

  Bērnu nagu birstīte. Sari ir pietiekami stingri, lai efektīvi notīrītu, bet pietiekami maigi, lai nekaitētu mazo roku mīkstai ādai. Koka roktura augšpusē ir dzīvnieku motīvs tajā ir diezgan daudz dažādu dzīvnieku; kaķis, suns, pīle, varde, truši, mērkaķis, aitas, ledus lācis, dinozaurs. Mēs piedāvājam jūsu vietā izvēlēties "laimīgo birstīti" (tā kā dzīvnieku attēls ir tikai dekoratīvs un neietekmē birstītes funkcionalitāti), bet, ja jums ir pieprasījums pēc konkrēta dzīvnieka, lūdzu, iekļaujiet savā pasūtījuma piezīmē un mēs centīsimies to nodrošināt (ja būs tā pieejamība).

  Izmērs: 6 cm x 3 cm
  Ražotājs: Redecker ir starptautiski atzīta suku izstrādājumu līnija. Katra Redecker suka Vācijā ir rūpīgi noformēta. Redecker ir ražojusi dažāda veida birstes jau vairāk kā 75 gadus, un visā pasaulē viņi tiek pieprasīti kā "labākie no labākajiem". Viņi izgatavo suku izstrādājumu pieaugušajiem, taču mēs īpaši novērtējam to, ka viņu bērnu suku komplekts parāda tādu pašu nevainojamu kvalitāti un meistarību. Redecker apstrādā savu bērnu sēriju kā pieaugušo miniatūru versiju.
  Sastāvs: Koka rokturis, cūkas sari
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info