• Goldi Ovālas Formas Knupītis 0-6 mēneši

  Goldi knupītis 100% dabīgs un nesatur toksiskas vielas!
  Statuss: Ir noliktavā
  Ražotājs: Goldi Sauger
  Kods: GOL006
  Cena:
  3.99


  • Goldi dabīgā kaučuka knupītis ir mīksts, elastīgs un nesatur toksiskas vielas; ķīmiskos mīkstinātājus, parabēnu, PVC,  ftalātu; nesatur bisfenolu-A (BPA); nav mākslīgi krāsots.

   Mēs arī kā vacāki iesakām no savas personīgās pieredzes!

   Lietošanas instrukcija:
   Goldi knupīti pēc katras lietošanas reizes ir rūpīgi jānomazgā zem tekoša ūdens; mazuļiem kas jaunāki par sešiem mēnešiem knupītis ir jāsterilizē. Lai sterilizētu knupīti rīkojieties šādi: ielieciet knupīti aukstā ūdenī vārāmā traukā, uzvāriet ūdeni, kad ūdens vārās ar koka karoti piespiediet knupīti zem ūdens lai tas nosterilizētos viscaur. Pēc divām minūtēm izņemiet knupīti no verdoša ūdens un uzlieciet uz tīta dvielīša. Knupīši var tik sterilizēti speciālā tam paredzētā sterilizētājā.


   Pārbaudiet knupīti pirms katras lietošanas reizes: ja pups salīp kopā, nekavējoties to nomainiet pret jaunu knupīti. Jo vairāk knupītis tiek lietots, jo vairāk jums tas ir jāpārbauda pastiepjot dažādos virzienos un pārliecinieties, ka tas ir nebojāts. Ja knupītis ir bojāts nekavējoties nomainiet to pret jaunu.


   Rotaļu laikā knupīti nolieciet sānis. Līdzko mazulis ir iemidzis izņemiet knupīti no mutes. Nekad nelietojiet knupīti lai nomierinātu mazuli pirms nezināt iemeslu kādēļ mazulis ir satraukts (iemesli var būt izsalkums vai netīri autiņi). Zīdaiņiem knupīti iesaka lietot kad mazulis apguvis pareizi zīst mātes krūti.

   Iesakām iegādāties knupītim ko izvēlaties papildus knupīti, Jūsu papildus drošībai.

   Ražotājvalsts: Vācija
   Sastāvs: 100% dabīgs kaučuks
   Vecums: 0 - 6 mēneši
   Sastāvs: 100% dabīgs kaučuks
   Kvalitātes zīme: Oeko test "sehr gut", EN 14350-2, EN 1400-1-2-3

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info