• Goldi Kaučuka Knupītis Pudelēm ar Šauru Kaklu (0+)

  Goldi knupītis pudelēm ar šauru kaklu!
  Ražotājs: Goldi Sauger
  Kods: GOL010
  Cena:
  4.75

  Apraksts
  Goldi dabīgā kaučuka knupītis ir mīksts, elastīgs un nesatur toksiskas vielas; ķīmiskos mīkstinātājus, parabēnu, PVC,  ftalātu; nesatur bisfenolu-A (BPA); nav mākslīgi krāsots.

  Mēs arī kā vacāki iesakām no savas personīgās pieredzes!

  Knupīša gala iegriezums:
  Paredzēts: mātes pienam un tam līdzīgiem piena maisījumiem, tējai, ūdenim 

  Lietošanas instrukcija:
  Goldi knupīti pēc katras lietošanas reizes ir rūpīgi jānomazgā zem tekoša ūdens; mazuļiem kas jaunāki par sešiem mēnešiem knupītis ir jāsterilizē. Lai sterilizētu knupīti rīkojieties šādi: ielieciet knupīti aukstā ūdenī vārāmā traukā, uzvāriet ūdeni, kad ūdens vārās ar koka karoti piespiediet knupīti zem ūdens lai tas nosterilizētos viscaur. Pēc divām minūtēm izņemiet knupīti no verdoša ūdens un uzlieciet uz tīta dvielīša. Knupīši var tik sterilizēti speciālā tam paredzētā sterilizētājā.
   

  Pārbaudiet knupīti pirms katras lietošanas reizes: ja pups salīp kopā, nekavējoties to nomainiet pret jaunu knupīti. Jo vairāk knupītis tiek lietots, jo vairāk jums tas ir jāpārbauda pastiepjot dažādos virzienos un pārliecinieties, ka tas ir nebojāts. Ja knupītis ir bojāts nekavējoties nomainiet to pret jaunu.
   

  Iesakām iegādāties knupītim ko izvēlaties papildus knupīti, Jūsu papildus drošībai.

  Ražotājvalsts: Vācija
  Sastāvs: 100% dabīgs kaučuks
  Vecums: 0+ mēneši
  39-40mm
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info