• Cosilana Vilnas & Kokvilnas Bikses -Lillā

  Siltas un super mīkstas bio merīno vilnas, kokvilnas flīsa bikses bērniem!
  Ražotājs: Cosilana
  Kods: 48925_139
  Izmērs:
  • 50/56 (20.50 €)
  • 62/68 (21.50 €)
  • 74/80 (23.50 €)
  • 86/92 (25.40 €)
  • 98/104 (27.50 €)
  Cena:
  20.50

  Cosilana merīno vilnas kombinācijā ar kokvilnu bikses. Trikotāžas jostas daļa ap vidukli ir īpaši ērta un mīksta, tā nonospiež vēderiņu un nodrošina papildus siltumu, jostu pēc nepieciešamības var atlocīt. Audums ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam.

  Visi Cosilana produkti ir izgatavoti Vācijā. Visās izmantotajās krāsvielās nav smago metālu un nav kaitīgu AZO krāsvielu. Vilna ir sertificēta ar IVN, lai tā būtu dabiska augstas kvalitātes tekstils.

  Materiāla specifika:

  60% tīra vilna un 40% bio kokvilna ar šo kvalitatīvo ekoloģisko šķiedru maisījumu, ir apvienota abu šķiedru priekšrocības.

  Šim materiālam nepieciešama īpaša apstrāde kā dabīgai vilnai, tā sastāvā esošā vilna nav apstrādāta ar hloru un citiem ķīmiskiem komponentiem, vilna ir dabīgi tīra un jūtīga.Vilnas īpašās struktūras dēļ to ļoti ietekmē mehāniskā apstrāde, it īpaši, ja tā ir mitra (mazgāšanas laikā).

  Cosilana izmanto kokvilnu no kontrolētas ekoloģiskas ražošanas, ko sertificējuši CERES, ECOCERT vai kontroles arodbiedrību sertifikāti.

  Ne kultivēšanā, ne ražas novākšanā un ražošanā neizmanto toksiskus elementus. Ar  kokvilnas un vilnas materiāla maisījumu, apģērbam tiek sniegta lielāka stabilitāte un izturība. Vilnas struktūra piedāvā ērtu klimatu jūsu ķermenim, savukārt kokvilna to atbalsta ar gaisa slāni un rada siltumu. Kokvilna pārnes mitrumu uz vilnu, kas to izdala gaisā. Ar šo maisījumu ir panākta materiāla ērtāka kopšana: mazgāšana veļas mašīnā līdz 30 ° C.

  Ražotājvalsts: Vācija
  Sastāvs: 60% tīra bio vilna un 40% bio kokvilna
  Kvalitātes standarts: GOTS (Global Organic Textile Standard), IVN dalībnieks

  Kopšana: Šī vilna prasa īpašu kopšanu, jo Cosilana neizmanto nekādu ķīmisku sastāvu. Šī vilna ir īpaši jutīga kad tā ir slapja pēc mazgāšanas, jutīga mehāniskajām mazgāšanas metodēm. Vilnai ir līdzīga struktūra cilvēka matam tāpēc tā būtu regulāri jāvēdina. Vilna neuzsūc netīrumus un zemi, dēļ lanolīna ko tā satur.

  Iesakām izmantot speciāli vilnas produktiem paredzētus mazgājamos līdzekļus, šie līdzekļi pareizi uzturēs vilnas mata struktūru, jo satur lanolīnu, tā arī izvairīsieties no vilnas savelšanās un vilnas izstrādājuma sākotnējās formas zaudēšanas.
  Žāvēt izklātā veidā. Lai nospiestu lieko mitrumu ietiniet to dvielī un viegli saspiediet.

  !Neturēt tiešos saules staros un tuvu apkurei

  ✔ Mazgāt 30ºC maigajā režīmā, veļas mašīnā
  ✔ Nerullēt un nespiest mitru apģērbu
  ✔ Izvēlieties pareizu mazgājamo līdzekli vilnas kopšanai
  ✔ Ievērot pareizu žāvēšanu  

   
Saistītās preces
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Piekrītu Vairāk info